1.150.000 TL'ye SUV önerisi

Ben mantelite olarak, sattığım aracın aynı modelini almayı pek düşünmüyorum. Farklı araçlar denemek daha iyi bence.
Öneriye gelirsek, Toyota CHR Hybrid ya da 1.2 Turbo modelini tavsiye ederim. Hem çok spor bir duruşu var, hem de kaliteli bir araç. Arka yaşam alanı camlardan dolayı karamsar geliyor bazı insanlara ama kesinlikle dar değil. Bagaj hacmi aşırı büyük değil ama küçükte sayılmaz, ortalama.
Yeni Peugeot 2008'lerde tip ve teknolojik olarak hoşuma gidiyor. Onada bakabilirsiniz.

Araçlar çok güzel ancak şu anki aracımızdan boyut olarak daha küçük araçlar. Farklar araçlar konusu evet çok doğru bir konu ama 9 yıldır Kia kullanıyoruz, toplam 70k km yaptık 2 araçla ve bakımdan bakıma sanayiye gittik sadece. 3008 nasıldır? Cidden elektronik arızaları çok mu? Ses sistemi nasıl düzeyde?

Araçlar çok güzel ancak şu anki aracımızdan boyut olarak daha küçük araçlar. Farklar araçlar konusu evet çok doğru bir konu ama 9 yıldır Kia kullanıyoruz, toplam 70k km yaptık 2 araçla ve bakımdan bakıma sanayiye gittik sadece. 3008 nasıldır? Cidden elektronik arızaları çok mu? Ses sistemi nasıl düzeyde?

Ses sistemi olarak gayet tatminkar. Tabii ben boş paketine bindim. Ömürlerinin daha da iyi olabilir.

Hocam onlar eski kasa bende 2017 var tekna efsane.

Bir test sürüşü yapmak lazım o zaman. Teşekkürler.

Ses sistemi olarak gayet tatminkar. Tabii ben boş paketine bindim. Ömürlerinin daha da iyi olabilir.

Araçta bolca müzik dinliyoruz bu sebepten ses kalitesi ve bassları çok önemli bizim için. Şu anki sportage de sanki sonradan takılma ses sistemi varmış gibi bir ses sistemi var o yüzden merak ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı