1 aylık Xiaomi 11T deneyimim

riseisback

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yaklaşık 1 aydır 11T kullanıyorum ve artı ve eksi yönlerini sizinle paylaşacağım.

Öncelikle artı yönleri;

Performansı çok iyi. Şu ana kadar deneyimlediğim oyunlar: PUBG sabit 90 FPS (Akıcı Ayarda), Wild Rift sabit 60 FPS (En Yüksek Ayarlarda), F1 Mobile Racing swabit 60 FPS ( Yüksek Ayarlarda)
Kamerası gayet güzel. Özellikle 108 MP özelliği ile en uzaktaki şeyler bile çok ayrıntılı görünebiliyor. Ayrıca 4K 30 FPS ve 1080P 60 FPS video kaydetme özelliği de var.
NFC özelliği var. Kart işlemlerinde oldukça kullanışlı.
120 Hz Ekran Yenileme Hızı. Çok akıcı oldukça keyif veriyor.
Parmak izi okuması çok hızlı. Parmağımı dokundurduğum anda ekran kilidi açılıyor.
3 GB bellek genişletme özelliği var. Cihaz 8 GB fakat Bellek Genişletme özelliği ile 11 GB'a çıkıyor.
67W Hızlı Şarj Özelliği var. Hızlı şarj özelliği ile yaklaşık 30-40 dk arası şarj 0'dan 100'e çıkıyor.
Donanımı gayet iyi. Günlük kullanımlarda ve oyunlarda üstün performans sağlıyor.

Bunların dışında sayılabilecek bir çok özellik var dakat şuan aklıma gelmedi :)

Eksi yönleri;

Batarya. Batarya 5000 mAh olmasına rağmen 120 Hz ekran ve MIUI işletim sisteminin ağır olmasından dolayı diğer 5000 mAh telefonlara göre daha şarjı daha çabuk bitiyor. (NOT: Ben genellikle telefonu oyun ve sosyal medya için kullanıyorum. Bunun da pile etkisi var.)
Gece modu. Kameranın tek kötü özelliği Gece Modu.

Bunların dışında herhangi bir eksi özelliğini göremedim. Eğer sizin de eklemek istedikleriniz varsa yazabilirsiniz. Ayrıca daha detaylı donanım bilgileri için: Xiaomi 11T 5G | Xiaomi Turkey

Yaklaşık 1 aydır 11T kullanıyorum ve artı ve eksi yönlerini sizinle paylaşacağım.

Öncelikle artı yönleri;

Performansı çok iyi. Şu ana kadar deneyimlediğim oyunlar: PUBG sabit 90 FPS (Akıcı Ayarda), Wild Rift sabit 60 FPS (En Yüksek Ayarlarda), F1 Mobile Racing swabit 60 FPS ( Yüksek Ayarlarda)
Kamerası gayet güzel. Özellikle 108 MP özelliği ile en uzaktaki şeyler bile çok ayrıntılı görünebiliyor. Ayrıca 4K 30 FPS ve 1080p 60 FPS video kaydetme özelliği de var.
NFC özelliği var. Kart işlemlerinde oldukça kullanışlı.
120 Hz Ekran Yenileme Hızı. Çok akıcı oldukça keyif veriyor.
Parmak izi okuması çok hızlı. Parmağımı dokundurduğum anda ekran kilidi açılıyor.
3 GB bellek genişletme özelliği var. Cihaz 8 GB fakat Bellek Genişletme özelliği ile 11 GB'a çıkıyor.
67W Hızlı şarj Özelliği var. Hızlı şarj özelliği ile yaklaşık 30-40 dk arası şarj 0'dan 100'e çıkıyor.
Donanımı gayet iyi. Günlük kullanımlarda ve oyunlarda üstün performans sağlıyor.

Bunların dışında sayılabilecek birçok özellik var dakat şu an aklıma gelmedi :)

Eksi yönleri;

Batarya. Batarya 5000 mAh olmasına rağmen 120 Hz ekran ve MIUI işletim sisteminin ağır olmasından dolayı diğer 5000 mAh telefonlara göre daha şarjı daha çabuk bitiyor. (NOT: Ben genellikle telefonu oyun ve sosyal medya için kullanıyorum. Bunun da pile etkisi var.)
Gece modu. Kameranın tek kötü özelliği Gece Modu.

Bunların dışında herhangi bir eksi özelliğini göremedim. Eğer sizin de eklemek istedikleriniz varsa yazabilirsiniz. Ayrıca daha detaylı donanım bilgileri için: Xiaomi 11T 5G | Xiaomi Turkey

Hocam bu telefonla 10T yi karşılaştırmışlar çoğu yönden 10T tokatlıyor diyorlar özellikle ekranı 144Hz miş. Siz ne dusunuyorsunuz?

Hocam bu telefonla 10T yi karşılaştırmışlar çoğu yönden 10T tokatlıyor diyorlar özellikle ekranı 144Hz miş. Siz ne dusunuyorsunuz?
Hocam bence ikisinin de kendine göre iyi yönleri var. Fakat internette biraz araştırma yaptığımızda 11T daha iyi olduğunu görebiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı