1 TB SSD önerisi

tosbikhack

Hectopat
Daha fazla  
Anakart
A520M-K V2
512 GB SSD kullanıyorum ve bana yetmemeye başladı. Minimum 1 TB kapasiteye sahip bir SSD almak istiyorum. Bu SSD ile oyun oynayacağım. Ne gibi özellikleri olması gerektiğini bilmediğimden size danışmak istiyorum. Önerileriniz ne olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt yöneticisine girdiğimde SATA SSD yazıyor ve M.2 SSD'ler internette RAM'e benzer bir yapıdayken benimki kredi kartı gibi dikdörtgen bir yapıda ne kadar yardımcı olur bilmiyorum.

Aygıt yöneticisine girdiğimde SATA SSD yazıyor ve M.2 SSD'ler internette RAM'e benzer bir yapıdayken benimki kredi kartı gibi dikdörtgen bir yapıda ne kadar yardımcı olur bilmiyorum.
Hocam o zaman sizin şu an kullandığınız sata bir SSD. Bu iyi bir şey aslında çünkü anakartınızdaki m2 SSD yuvası boş diyebiliriz ve güncel fiyatlara baktığımızda m2 SSD'ler daha ucuz ve daha performanslı şu an. O yüzden size tavsiyem Samsung MZ-V7S1T0BW 970 EVO Plus NVMe® M.2 SSD, 1TB, Dahili SSD, Laptop ve Masaüstü ile Uyumlu https://amzn.eu/d/2B3LE2U bu m2 SSD'yi almanız olur. Ben bu SSD'yi ocak ayında 2300 liraya almıştım. Biraz da aceleci davranmam yüzündendi. Eskiden yüksekti fiyatları. Sonra tüm m2'ler ucuzladı yıl boyunca. Ama yakında yeniden fiyatları artabilir. Bu m2 SSD'yi montajlamak da çok kolay, anakartınızın kutusunda m2 SSD için vida olur. Onunla yapmalısınız. Olmadı bilen birine derseniz yaparlar, basit birkaç dakikalık işi var.

Geri
Yukarı