10 - 14 bin TL arası telefon önerisi

Bütçe
10-14 arası

697199

Femtopat
Merhaba arkadaşlar. 17 yaşındayım. Şu anlarda yeni bir telefona geçmem gerekiyor ve bu telefonu aileme aldıracağım için malum şu anki ekonomi koşullarından dolayı çok yüklenmek istemiyorum ve almış olduğum telefonu kendi paramı kazanana kadar da kullanmaya devam edeceğim. 2.el yenilenmiş telefon almayı düşünüyorum. Bu konudaki fikriniz nelerdir? Ve hangi telefonları önerirsiniz, teşekkkürler!

Yenilenmiş cihazlara yönelme, kullanım amacın nedir?

Yenilenmiş cihazlar sıfırlarına göre ucuz ve garantisi oluyor o fiyatlara daha iyi bir cihaz kullanmış olacağımı düşünüyorum ve taksit imkanıda oluyor.

Merhaba arkadaşlar. 17 yaşındayım. Şu anlarda yeni bir telefona geçmem gerekiyor ve bu telefonu aileme aldıracağım için malum şu anki ekonomi koşullarından dolayı çok yüklenmek istemiyorum ve almış olduğum telefonu kendi paramı kazanana kadar da kullanmaya devam edeceğim. 2.el yenilenmiş telefon almayı düşünüyorum. Bu konudaki fikriniz nelerdir? Ve hangi telefonları önerirsiniz, teşekkkürler!
Yenilenmiş önermem bu fiyat bandında 2. el almakta mantıksız 2 tane iyi telefon var bu fiyat bandında onlar Realme GT 2 ve S20 FE.Cihazım biraz daha iyi batarya ve güncellik sunsun diyorsanız GT 2,kamerası,oyun performansı,arayüzü daha iyi olsun diyorsanız S20FE tercih edin.İkisininde oyun performansı aynı sayılır.

Yenilenmiş önermem bu fiyat bandında 2. el almakta mantıksız 2 tane iyi telefon var bu fiyat bandında onlar Realme GT 2 ve S20 FE. Cihazım biraz daha iyi batarya ve güncellik sunsun diyorsanız GT 2, kamerası, oyun performansı, arayüzü daha iyi olsun diyorsanız S20FE tercih edin. İkisinin de oyun performansı aynı sayılır.

Yenilenmiş tercih etmemenizin nedeni nedir?

Geri
Yukarı