100-150 TL Oyuncu Ekipmanı Tavsiyesi

Dynamite

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 100 ve 150 TL arası gibi bir bütçem var. Mouse, mouse pad, klavye ve kulaklık almayı düşünüyorum. Baya bir araştırma yaptım fakat her kafadan başka bir şey çıkıyor. Frisby gx 6 ve snopy r serisinden herhangi bir kulaklık alacaktım fakat bazı arkadaşlar inca, frisby, everest ve snopy gibi markalardan uzak durmamı söylediler bazıları ise 1 2 yıldır kullandığını ve hiç bir sorun yaşamadığını söylüyorlar arada kaldım. Sizce hangi mouse (+pad) ve kulaklığı almalıyım? Bu arada klavye olarak Everest rampage kb-r01i tercih ettim ve çoğu kişi klavyeden memnun ama siz klavyede öneride bulunabilirsiniz. Gerçekten kullanan kişiler yorum yapsın çünkü bu kadar fiyata kalitesiz ekipmanlar almak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklık olarak kesinlikle Snopy Rampage Sn-R3. Ses kalitesi ve mikrofonu çok iyi. Logitech G230`la kıyaslanabilir. Snopy bana görede kalitesiz ama bu kulaklığında gerçekten iyi iş çıkarmışlar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı