1000-1500 TL kablosuz mouse önerisi

Bütçe
1000-1500TL
Forumda veya internette biraz araştırma yapsan göreceksin. Ben kullanıcısıyım hiçbir sorunu yok deyip önermek oldukça yanlış bir şey.

Dostum kullanıcısı olduğum için övdüğümü falan mı zannediyorsun? Birçok mouse test etmiş biri olarak söylüyorum. G PRO X v.s.de kullandım ancak kablo farkı hariç bir fark yoktu arada. Uzun süre kullanmama rağmen bir problemini görmedim, ileride olur mu bilemem şu an bir şeyi yok.

Dostum kullanıcısı olduğum için övdüğümü falan mı zannediyorsun? Birçok mouse test etmiş biri olarak söylüyorum. G PRO X v.s.de kullandım ancak kablo farkı hariç bir fark yoktu arada. Uzun süre kullanmama rağmen bir problemini görmedim, ileride olur mu bilemem şu an bir şeyi yok.

Sende sorun çıkmaması dört dörtlük bir mouse olduğu anlamına gelmiyor.

Attığın mouse kronik sorunlu. Biraz araştırsan keşke. Kronik sorunlu olmasa bile atılan diğer farelerin yanına bile yaklaşamaz.

Kendin bile ne dediğinden emin değilsin, geç bu işleri. Her konuda bilgili olduğunu düşünmek yerine azıcık acaba bu adam neden böyle diyor hatam olabilir mi diye sorgula bence. Her ürünün tonla şikayeti var, şu ana kadar aldığım her üründe böyleydi. ROG Kerisi alırken araştırdım ve asıl amacım nasıl bir mouse olduğunu test etmekti, bildiğiniz oyunların çoğunu profesyonel düzey sayılabilecek düzeyde oynuyorum, bir problem yaşamadım. Karar yine konu sahibine kalmış. Ha bu arada bu sayfada cevap verdiğim son kişi sensin onu da söylemek istedim, bu toksikliğe daha fazla katlanamam.

Anlamıyorsun ve dostunda değilim. Test ettiysen ettin beni alakadar etmez test etmen. Kullanıcıların çoğu bir süre sonra kablosundan şikayetçi olmuş ve algılamama sorunları başlamış. Kullanıcıları kablonun ince olduğunu aşındığını iddia etmişler. İleride olur mu bilemem şu an bir şeyi yok diyorsan uzun süreli kullan. Test ettiklerini uzun süre kullandın mı? Cevap basit hayır. Maksimum 1.5 hafta falan kullandın iade ettin. O fiyata alınmayacak bir fare olduğunu sende biliyorsun ama hâlâ öneriyorsun. İndirim harici çok alınabilecek bir fare değildi.

Kendin bile ne dediğinden emin değilsin, geç bu işleri. Her konuda bilgili olduğunu düşünmek yerine azıcık acaba bu adam neden böyle diyor hatam olabilir mi diye sorgula bence. Her ürünün tonla şikayeti var, şu ana kadar aldığım her üründe böyleydi. ROG Kerisi alırken araştırdım ve asıl amacım nasıl bir mouse olduğunu test etmekti, bildiğiniz oyunların çoğunu profesyonel düzey sayılabilecek düzeyde oynuyorum, bir problem yaşamadım. Karar yine konu sahibine kalmış. Ha bu arada bu sayfada cevap verdiğim son kişi sensin onu da söylemek istedim, bu toksikliğe daha fazla katlanamam.
Toksiklik yapmadı kimse. Sana attığın ürünün sorunlu olduğunu söyledik. Sen ise kabul etmiyorsun. Kimse sana ne hakaret ne de saygısızca davrandı. Sen kendi kendine tribe giriyorsun sadece.

Geri
Yukarı