1000 TL kulaklık önerisi

Bütçe
1000

Flezny

Picopat
Aklımda çok seçenek var mesela Rampage Rogue, H2002p, 2.el SS Arctis Nova'ya da Gamepower Medusa; ne tercih etmeliyim bu bütçede? Pedlerin deriden çok bez olmasını istiyorum, soyunma durumu olmaması için. Önerileriniz varsa hafif bütçe de arttırabilirim.

Aklımda çok seçenek var mesela Rampage Rogue, H2002p, 2.el SS Arctis Nova'ya da Gamepower Medusa; ne tercih etmeliyim bu bütçede? Pedlerin deriden çok bez olmasını istiyorum, soyunma durumu olmaması için. Önerileriniz varsa hafif bütçe de arttırabilirim.

H2002p alın hocam.

2. el kulaklık almayın hocam. Kulak kıllılığı ya da sivilcelenme gibi sorunlar yaşanabiliyor temizlenmiş olsa da.

Hangi artics nova?
nova1 dolapta gördüm kablosu hasarlı 1.1k fiyattan veriyor arkadaş.

H2002p alın hocam.

2. el kulaklık almayın hocam. Kulak kıllılığı ya da sivilcelenme gibi sorunlar yaşanabiliyor temizlenmiş olsa da.
çok kaliteli duruyor aslında corsair gibi ama pedleri 2 3 ayda soyulacaksa gereği yok bez yada kumaş pedli öneriniz var mı?

Nova1 dolapta gördüm kablosu hasarlı 1.1k fiyattan veriyor arkadaş.

Çok kaliteli duruyor aslında Corsair gibi ama pedleri 2 3 ayda soyulacaksa gereği yok bez ya da kumaş pedli öneriniz var mı?

Kumaş ya da bez ped neden şart hocam? Uzun kullanımda terletmesi ise Razer BlackShark v2X kullanıcısı olarak günde 11-16 saatlik kullanımda yazın fazla rahatsız etmiyor beni. Ama kişiden kişiye göre de değişebilir sonuçta.

Kumaş ya da bez ped neden şart hocam? Uzun kullanımda terletmesi ise Razer BlackShark v2X kullanıcısı olarak günde 11-16 saatlik kullanımda yazın fazla rahatsız etmiyor beni. Ama kişiden kişiye göre de değişebilir sonuçta.
Şart değil sadece soyulunca kötü oluyor bundan bahsettim tercihimde 2002p olacak gerçekten bu fiyatta en iyisi rampage heryerde soyulma şikayetleri var.

Yeni konular

Geri
Yukarı