1000 TL Valorant için mouse önerisi

Bütçe
1000

Herusthelord

Decapat
Daha fazla  
Valorant için mouse arıyorum. Şu anki farem Rampage 160 gram ağır geliyor ve ne bileyim hiç de içime sinmiyor oynarekn o kadar da iyi değil. Yeni hafif ele uyacak bir mouse arıyorum elim ortalama bir el sayılır. Bütçem 1000 TL. Yardımcı olursanız sevinirim.

Valorant için mouse arıyorum. Şu anki farem Rampage 160 gram ağır geliyor ve ne bileyim hiç de içime sinmiyor oynarekn o kadar da iyi değil. Yeni hafif ele uyacak bir mouse arıyorum elim ortalama bir el sayılır. Bütçem 1000 TL. Yardımcı olursanız sevinirim

Glorious Model O veya D elin hangisine uyarsa al başını ağrıtmazlar ellerin küçük veya orta ise minus modelini al bende de var oldukça hafiftir.

Senden ricam önerdiğim farenin fiyatına daha sonra sensörüne bakın. Daha sonra önerdiğiniz farenin fiyatına bakın ve daha sonra konuşalım olur mu?

Model 950 TL civarında adam 1000 TL'lik mouse istemiş 1000 TL'ye hangi fareyi alması daha mantıklı olur sence Logitech G PRO falan mı bekliyorsun 1000 TL'ye anlamadım? Ve 3360 kötü bir sensör değil Logitech G PRO Hero ile karşılaştırılıyor bu fiyata daha iyi varsa fikrinizi belirtin.

Model 950 TL civarında adam 1000 TL'lik mouse istemiş 1000 TL'ye hangi fareyi alması daha mantıklı olur sence Logitech G PRO falan mı bekliyorsun 1000 TL'ye anlamadım? Ve 3360 kötü bir sensör değil Logitech G PRO Hero ile karşılaştırılıyor bu fiyata daha iyi varsa fikrinizi belirtin.
Daha iyi fikrimi belirttim zaten hocam incelerseniz belirttiğim mouseun sensörünün önerdiğiniz mousetan kat kat iyi olduğunu görebilirsiniz.

Geri
Yukarı