1000MBPS internet ile neler yapılabilir?

morinz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1000MBPS internete geçiş yapıp hiç Amerikan, Kore veya Brezilya serverlarında oyun deneyimi yaşayan oldu mu? Arkadaşlarımın çoğu yurt dışından olduğu için (Avrupa dışı) onlarla oynarken bazı ping sıkıntıları yaşıyorum eğer fiber internetiniz var is 100, 200, 500 1000MBPS ping değerleriniz kaç gösteriyordu rica etsem belirtebilir misiniz?

5 GB lik bir oyunu 1 dakikada indirebilirsiniz

Arkadaşlar 1000MBPS internete geçiş yapıp hiç Amerikan, Kore veya Brezilya serverlarında oyun deneyimi yaşayan oldu mu? Arkadaşlarımın çoğu yurt dışından olduğu için (Avrupa dışı) onlarla oynarken bazı ping sıkıntıları yaşıyorum eğer fiber internetiniz var is 100, 200, 500 1000MBPS ping değerleriniz kaç gösteriyordu rica etsem belirtebilir misiniz?
Ping değerinin internet hızı ile alakası yok.

Ben TR serverinde 20 Rus serverinde 70 ping alıyorum oradan hesapla.

Ping değerinin internet hızı ile alakası yok.

İyi de nasıl mümkün olabilir ben 100Mbps internet alırken Avrupa sunucularında 30 ping alıyordum şuan 80 alıyorum çünkü daha düşük bir paketim var madem alakası yok neden bu şekilde bir değer karşıma çıkıyor?

Geri
Yukarı