11.sınıftan YKS'ye kadar tavsiyeler

Rieuxx

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, 11.sınıf öğrencisiyim. Aslında kendi uyguladığım çeşitli çalısma planları var her ne kadar birkaç haftadır savsaklasam da. Bunların da sebebi dnd, kitap okuma enstrümanlara dalma satranç bilgisayar oyunları gibi yan aktiviteler(dolayısıyla bağımlılıklar konusunda bir iki tavsiyeniz de olursa sevinirim). Yalnız benim istediğim şu andan itibaren YKS'ye kadar yaptığınız çalısma planı öneriniz veya kendimi nasıl geliştirebilirim tavsiyenizi duymak isterim. Özellikle üniversiteli arkadaşlar neye daha fazla ağırlık verirdi veya kazandıysa doğru yaptığı şeyler nelerdi? TYT şu an 70 80 arasında yapıyorum 2 defa 60 olduğu da oldu. 11.sınıf anlamında ise çok fena olmasam da yeterli çalışmadım TYT daha iyi bu nedenle. Yazın başlayıp bitirmeyi planlıyorum 11 ve TYT'yi tekrardan. Bu çalışmalar 10 saati bulabilir problem yok, zaten bu noktalara gelineceği de aşikar. Gelir mi gelmez mi bilemem ama Boğaziçi bilgisayar odaklı çalışıyorum ve oraya girmesi de ilk 1000 falan biliyorsunuzdur. Yani planlarınızda sinırlama olmasın ve mümkünse yazın ne yapılması gerektiği ağırlıklı öneriler verirseniz sevinirim. Son olarak geometriyi nasıl çözerim ona da değinirseniz makbule geçer.

Geri
Yukarı