1200 liraya sırt çantası önerisi

Narissa23

Hectopat
Merhaba. Üniversite için sırt çantası önerisi istiyorum. Piyasadaki sırt çantalarının hepsi poşet gibi neredeyse her şey çok kalitesiz. 1200 lirayı geçmemek kaydıyla sırt çantası arıyorum. Görüntüsü sade olmalı ve hissiyatı poşet gibi olmamalı. Çok büyük olmasına gerek yok çok fazla şey taşımayacağım. Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Merhaba. Üniversite için sırt çantası önerisi istiyorum. Piyasadaki sırt çantalarının hepsi poşet gibi neredeyse her şey çok kalitesiz. 1200 lirayı geçmemek kaydıyla sırt çantası arıyorum. Görüntüsü sade olmalı ve hissiyatı poşet gibi olmamalı. Çok büyük olmasına gerek yok çok fazla şey taşımayacağım. Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Hocam ben Afrika'dan getirtmiştim çok kaliteli bir çanta gerçekten Afrika deyip geçmeyin buradakilerden kat kat daha kaliteli.

Bütçenin çok altında ama 5 yıldır kullanıyorum ve iki gözü de dahil olmak üzere her zaman sıkış sıkış doldurarak kullandım.

Bu satıcıdan mı aldınız acaba? Poşet gibi çıkmasından korkuyorum biraz açıkçası.

Görüntüsü biraz kaba gibi sanki hocam. Biraz fazla seçiciyimdir de daha sade bir şeyler olursa iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı