13.000 TL'ye kadar başlangıç için fotoğraf makinesi önerisi

Bu ozellikler için 4K ekleniyor fakat üstüne.

Bir zahmet eklensin hocam aralarındaki farkları anlamak için compare sitelerine bakabilirsiniz.

Bir zahmet eklensin hocam aralarındaki farkları anlamak için compare sitelerine bakabilirsiniz.

Ek eklemeyi unuttum kusura bakmayın hastanedeydim, D5300 autofocus, batarya, sensör kalitesi, ve düşük ışık performansı olarak iyi bir makine. 650D bunların yanında biraz gariban kalıyor o vereceğin 4K ya değer gibi.

Son düzenleme:

Ek eklemeyi unuttum kusura bakmayın hastanedeydim, D5300 autofocus, batarya, sensör kalitesi, ve düşük ışık performansı olarak iyi bir makine. 650D bunların yanında biraz gariban kalıyor o vereceğin 4K ya değer gibi.
sanırım vereceğim 4kyı, teşekkür ederim.

Hocan rahatsız ediyorum kusura bakmayın, 15k seviyesinde en iyisi D5300 mü acaba, rakipleri var mı?
İkinci el olmaz taksitle alacağım.

Detaylı araştırma yaptım, evet 15k ve civarında en iyi makine bu ve rakibi yok sayılır hocam. 15k dan altı zaten D5200, D5100 veya D3400 falan bilemediniz Canon sınıfından 650D, 60D, veya 100D vesaire.

Peki Sony var mı bu fiyat bandında rakip olarak.

Sıfır olarak imkansız anca 2 elde A6000 veya A6100 vardır ama lensleri çok pahalı, örnek olarak A6000, D5300 ile kafa kafaya gider ama kullanış ve hız açısından A6000 önde, ISO performansı gibi bazı önemli etmenlerde beraber sayılırlar hatta A6000 en fazla 0.1 stop falan öndedir belki o kadar bile yoktur.

Yeni konular

Geri
Yukarı