13.3" MacBook + 9.7" iPad için çanta önerisi

The Virtuoso

Hectopat
Merhaba,

13 inç MacBook Pro ve 9.7 inç iPad Air sahibiyim. İkisini bir arada taşıyabilmek için çanta arıyorum.

Çantanın içinde, hem bilgisayarım, hem tabletim, hem bilgisayarın şarj adaptörü ve kablosu, aynı zamanda tabletin şarj adaptörü ve kablosu için yer olsun. Aynı zamanda Magic Mouse'u ve taşınabilir SSD'mi de yanımda taşıyabileyim.

Biraz fazla şey istiyorum gibi görünebilir ama ihtiyacım bu yönde. Uygun fiyat/performans çantalarını önerebilir misiniz? 1000-1500 TL arası bütçe ayırabilirim iyi bir şey olursa. Daha ucuz seçenekler varsa tabii ki kabul.

Herhangi bir çanta olur. 10 sene önce bit pazarından 3 liraya laptop çantası aldım adaptör de tablet de laptop da sığıyor. Zaten onlar genelde iki bölmeli olur. İkisini de koyarsın.

Herhangi bir çanta olur. 10 sene önce bit pazarından 3 liraya laptop çantası aldım adaptör de tablet de laptop da sığıyor. Zaten onlar genelde iki bölmeli olur. İkisini de koyarsın.
Bende var bir tane PORT marka çanta yıllardır kullanıyorum ama bilgisayar 13.3" olunca içinde sallanıyor. Dediğin gibi bilgisayar ve tablet yeri var ama içinde sallanmasını istemiyorum bilgisayarın.

Aradığınız özelliklere sahip ve kaliteli bir çanta istiyorsanız şunu önerebilirim: Amazon.com.tr
Teşekkür ederim baktım linke. Videosunu da izledim. Çanta güzel ve işlevli duruyor ama resmen bilgisayarı attı içine direkt. Bilgisayar içinde sallanır ve rahatsız eder gibi geliyor.

Bende var bir tane PORT marka çanta yıllardır kullanıyorum ama bilgisayar 13.3" olunca içinde sallanıyor. Dediğin gibi bilgisayar ve tablet yeri var ama içinde sallanmasını istemiyorum bilgisayarın.

Teşekkür ederim baktım linke. Videosunu da izledim. Çanta güzel ve işlevli duruyor ama resmen bilgisayarı attı içine direkt. Bilgisayar içinde sallanır ve rahatsız eder gibi geliyor.
Anladım. Sırt çantası mı el çantası mı lazım?

Ben thule marka el çantası kullanıyorum. Zırh gibi, tablet için yer var. Ayrıca ben Magic Mouse adaptör vb. eşyalarımı da koyabiliyorum rahtlıkla. Hem minicik hem dayanıklı süper. Ben 1300 TL gibi bir fiyata almıştım.

Geri
Yukarı