15.000 TL'ye Realme 10 Pro+ alınır mı?

tezerbatuhan

Zeptopat
Daha fazla  
Yaklaşık bir haftadır bir araştırma içerisindeyim, pek fazla mobil oyun oynayan birisi değilim. Oynasam oynasam indie oyun oynarım, PUBG vs oyunlarla işim yok. Kamera ve ekran bir tık kritik benim için. S21 FE veya S20 FE önerecek arkadaşlarıma da şimdiden teşekkür ediyorum ancak 6 7 saatte bir pil dolumuyla uğraşmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık bir haftadır bir araştırma içerisindeyim, pek fazla mobil oyun oynayan birisi değilim. Oynasam oynasam indie oyun oynarım, PUBG vs oyunlarla işim yok. Kamera ve ekran bir tık kritik benim için. S21 FE veya S20 FE önerecek arkadaşlarıma da şimdiden teşekkür ediyorum ancak 6 7 saatte bir pil dolumuyla uğraşmak istemiyorum.

Bütçeyi 3-4K daha arttırıp ikinci el 11 Pro alabilirsin. Bütçe arttıramıyorsan ikinci el XS Max al geç.

Bütçeyi 3-4K daha arttırıp ikinci el 11 Pro alabilirsin. Bütçe arttıramıyorsan ikinci el XS Max al geç.
Android özgürlüğüne çok alıştım , IOS sanki zincir vuracakmış gibi hissediyorum. Öneriniz için teşekkürler .
Dimensity 920'ye sahip ve kamerasında OIS yok.
Oyun için alacaksanız GT 2 alabilirsiniz. Çok daha güçlü işlemciye sahip.
Oyun dediğim gibi pek oynamıyorum hatta şöyle diyebilirim ki telefonumda şimdiye dek oynadığım tek performans isteyen oyun E-Football. Onun dışında 101 vesaire var. Öneriniz için teşekkür ederim .

Yeni konular

Geri
Yukarı