1500 - 2000 TL sistem toplama

Santeno

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar. Benim sorum elimde 2 sistem var birisi 2000 TL diğeri Technopat YouTube sayfasında toplanan 1700 TL'lik sistem ben o sistemden SSD ve HDD çıkardım ihtiyacım olmadığı için şimdi sizlere soruyorum hangi sistemi alayım?(İki sistemin de resimleri aşağıda mevcut.)

SİSTEM 1 (Technopat önerisi)
SON.jpg

SİSTEM 2 (kendi topladığım)

1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
@Silinen üye ve @RhamC0 Yorumlarınız için teşekkür ediyorum fakat 1. sistemin düşük olduğunu ben de biliyorum orda önemli nokta düşük fiyatlı işlemciye overclock yapıp 4.4 ghz hızına yükseltilmesi bunu göz önüne alarak bakarsanız hangi sistemi tercih edersiniz gene sistem 2 mi? Gelçi sistem 2 de O.C özelliğine sahip o da var.

@Silinen üye ve @RhamC0 Yorumlarınız için teşekkür ediyorum fakat 1. sistemin düşük olduğunu ben de biliyorum orda önemli nokta düşük fiyatlı işlemciye overclock yapıp 4.4 ghz hızına yükseltilmesi bunu göz önüne alarak bakarsanız hangi sistemi tercih edersiniz gene sistem 2 mi? Gelçi sistem 2 de O.C özelliğine sahip o da var.
Sistem 1'e overclock yapılsa dahi sistem 2 alır artı sistem 2'de de overclock yapılabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı