1500 TL'ye kablosuz RGB mekanik klavye önerisi

Bütçe
1500

Erhan Demirkaya

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Kablosuz RGB mekanik klavye almayı düşünüyorum. Switch türü mavi, kırmızı, turuncu vs. çok önemli değil. Bütçem 1500 TL. Yurt dışından olmazsa iyi olur Amazon hariç.

Rampage Hydra R6 onerebilirim. Kaliteli urundur.

Kablosuz diyor, konuyu okuyun lütfen. Ayrıca Rampage ürünleri alınmaz. @Güllaç

Hocam evet R6 diğer mekanik Rampage klavyelerine nazaran daha az şikayet alan bir klavye fakat şans işi, yani ne olacağı belli olmaz. Aslında tüm teknolojik ürünler şans işi fakat Rampage klavyeleri biraz daha şans işi.

Merhaba. Kablosuz RGB mekanik klavye almayı düşünüyorum. Switch türü mavi, kırmızı, turuncu vs. çok önemli değil. Bütçem 1500 TL. Yurt dışından olmazsa iyi olur Amazon hariç.
Çıkabileceğiniz maksimum bütçe 1500 mü hocam? Bir de boyut olarak nasıl bir klavye istiyorsunuz? (%60/%65/%75/TKL/%100)

Hocam evet R6 diğer mekanik Rampage klavyelerine nazaran daha az şikayet alan bir klavye fakat şans işi, yani ne olacağı belli olmaz. Aslında tüm teknolojik ürünler şans işi fakat Rampage klavyeleri biraz daha şans işi.

Çıkabileceğiniz maksimum bütçe 1500 mü hocam? Bir de boyut olarak nasıl bir klavye istiyorsunuz? (%65/%60/%75/TKL/%100)

Bütçem maksimum 1500 TL. %100'ün altında olması yeterlidir hocam.

Çıkabileceğiniz maksimum bütçe 1500 mü hocam? Bir de boyut olarak nasıl bir klavye istiyorsunuz? (%60/%65/%75/TKL/%100)
Yine de 1.600 TL'ye Rampage klavye tercih edilmez bence.

Yasinin 20 kati markadan 40 kati kadar klavye kullanmisligim var.
Aynen tamam.

Yine de 1.600 TL'ye Rampage klavye tercih edilmez bence.

Aynen tamam.
Yani anlatmaya çalıştığım şey şu, bu benim işim. Sizin gibi internetten yorumlara ya da karalamalara bakarak düz değil, hepsini kendim teker teker deneyimleyerek yorum yapıyorum. Kullanmadığım ürün hakkında da asla yorum yapmam.

Geri
Yukarı