15000 TL altı sistem önerisi

Peki o zaman sizce ne yapayım. 2 ay bekleyip 30k civarında ASUS tufmu alayım. Pek sabretmeyi sevmiyorum. Ama başka bir türlü iyi PC alma şansım var mı?

Anladım teşekkürler o zaman bende bakayım biraz.

Hocam biraz sabır edin çünkü o sistem sizi cidden üzer.

Peki o zaman sizce ne yapayım. 2 ay bekleyip 30k civarında ASUS tufmu alayım. Pek sabretmeyi sevmiyorum. Ama başka bir türlü iyi PC alma şansım var mı?

Anladım teşekkürler o zaman bende bakayım biraz.

Beklersen bütçen artacaksa bekle, beklemeye değer. Bunlardan almak paranı çöpe atmak demek, biraz sabret paran biriksin güzel bir sistem alırsın daha iyi olur.

Tamamdır çok teşekkür ederim. Bidahaki aya falan ASUS TUF alrıım.

Hocam bilgisayarı sadece FIFA23 ve Devour MC tarzı oyunlar için alıyorsanız o kadar para vermeye gerek yok 2 adama yazdım döndüklerinde sistemleri buraya atarım.

Üstat bir yerden iletişim bilgisi atabilir misin adam ayarlayabilecegini söyledi gene sende bir konuş istediğini anlat ben gene kasaya bakarım merak etme.

@MetınClkblk61 hocam bana dönerseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Üstat bir yerden iletişim bilgisi atabilir misin adam ayarlayabilecegini söyledi gene sende bir konuş istediğini bakarım m

Üstat bir yerden iletişim bilgisi atabilir misin adam ayarlayabilecegini söyledi gene sende bir konuş istediğini anlat ben gene kasaya bakarım merak etme.

@MetınClkblk61 hocam bana dönerseniz sevinirim.
Bikaç arkadaşlada konuştumda onlarda bekle diz üstü alırsın dedi bende buna karar verdim. Çok teşekkür ederim uğraştığın için kralsın cidden

Birkaç arkadaşlada konuştumda onlarda bekle diz üstü alırsın dedi bende buna karar verdim. Çok teşekkür ederim uğraştığın için kralsın cidden.

Yalnız ASUS TUF alacaksan onu da alma 30 bin TL civarında şu an en iyisi bunlar

Yeni konular

Geri
Yukarı