180 TL fare ve klavye önerisi

Bthn

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi 180 TL'ye klavye fare alacağım. Klavye olarak Frisby FX2'yi Bimeks'te gördüm. Tuşlara basış hissiyatı Logitech G103'ten güzel geldi. Bu yüzden klavye olarak Frisby FX2 düşünüyorum. Fare olarak Logitech'in G300S modelini tercih etmeyi düşünüyorum. Ancak elim biraz büyük ve geniş olduğundan biraz küçük gibi geldi bana. Bu seçtiğim ekipmanlar dışında alınabilecek başka klavye fare var mıdır ? Tavsiyelerini bekliyorum. İyi sosyaller...

Çok fazla seçenek var. Işıklı olup olmaması, DPI, boyut, makro tuşlar, solak-sağlak, boyut, bu gibi özellikleri söylerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

Bloody b2100 seti alabilirsiniz gayet kaliteli bir set.
EDİT:Ayrıca kesinlikle internetten mouse almayın kesinlikle gidin deneyin elinize oturuyormu vs.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Klavyede makro tuşlarına ihtiyaç duymuyorsanız Bloody B120'yi tavsiye ederim, gayet güzel bir klavyedir Logitech G103 tercih etmek istemiyorsanız.
  • Mouse olarak ise; eğer mouse'u claw (pençe) şeklinde tutuyorsanız V3, Palm (avuç içi) şeklinde tutuyorsanız da V7'yi öneririm.
  • Bloody B2100 setine bakabilirsiniz.
Normalde Logitech G300s ve G103 almanızı önerirdim fakat ekipmanda konfor herşeyden üstün. Tuşa basma hissiyatı hoşunuza gitmedikten sonra, dünyanın en iyi ekipmanı olsa ne yazar :) Tekrardan hayırlı olsun hocam.

Klavye olarak Frisby FX2 almakta kararlıyım. Çünkü o fiyata alınabilecek en iyi klavye olduğuna inanıyorum. Fare olarak ise Bloody A9 tercih ettim (Avuç içi olduğu için). Son bir kez yorumlarınızı almak isterim ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı