2.000 TL'ye Bluetooth kulaklık önerisi

511840

Decapat
2 yıl kadar Haylou T15 kullanıyordum ve aşırı memnundum ancak kulaklığın bir tanesi artık şarj etmiyor, arıza çıkartıyor hep o yüzden yeni bir kulaklık arayışına girdim.

Kulak üstü kulaklık mı alsam diye düşünüyorum ya da normal bir Bluetooth kulaklık mı alsam emin değilim. Önerileriniz neler? Bütçem 0-2000 civarı.

Bütçenizi biraz daha arttırabilirseniz bu kulaklık güzel yaklaşık 6 aydır kullanıyorum memnunum şahsen.
Galaxy Buds2

Normal fiyatının neredeyse 2 katı, alınmaz. 3 bin lira buna vereceğine çok daha iyilerini alırsın.

Galaxy Buds FE sipariş ettim ben 1400 TL'ye, güzel yorumları vardı.

Bende kullanıyorum şarj falan gerçekten güzel gidiyor F/P bir kulaklık. Bass'ları fena değil ANC modu o fiyata göre güzel çalışıyor ama etrafındaki çıkıntı her kulak yapısına uymuyor ama onu değiştirebiliyorsunuz. Şahsen benim kulağıma tam oturuyor. Galaxy Wearable programından uyum testi yaparak kulağınıza oturuşunu test edebiliyorsunuz. Telefonda Samsung ise otomatik eşleşiyor ve kulaklığa sizin adınızı veriyor.

2 yıl kadar Haylou T15 kullanıyordum ve aşırı memnundum ancak kulaklığın bir tanesi artık şarj etmiyor, arıza çıkartıyor hep o yüzden yeni bir kulaklık arayışına girdim.

Kulak üstü kulaklık mı alsam diye düşünüyorum ya da normal bir Bluetooth kulaklık mı alsam emin değilim. Önerileriniz neler? Bütçem 0-2000 civarı.
Jbl tune flex

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı