2 bin TL'ye i5 12400F için soğutucu önerisi

Onu araştırıyorum, bazı yerde yanlış görmediysem uymaz demişler.

E nereye takacaz RGB pinini. Eğer harbiden olmuyorsa bunun RGB'siz olanını bulalım.

E nereye takacaz RGB pinini. Eğer harbiden olmuyorsa bunun RGB'siz olanını bulalım.

Evet olmuyor 4 pin girişine 3 pin takılmıyor fanları kısa devre yaptırabilirmiş o yüzden senin attığının arb olanı varsa 4 pinli atabilir misn.

Evet olmuyor 4 pin girişine 3 pin takılmıyor fanları kısa devre yaptırabilirmiş o yüzden senin attığının arb olanı varsa 4 pinli atabilir misn.

Deönüştürücüyle uğraşmak istemiyorum eğer varsa RGB olanı atabilirsin.

Son düzenleme:

Deönüştürücüyle uğraşmak istemiyorum eğer varsa RGB olanı atabilirsin.
RGB olmalı mı ? Thermalright Assassin Spirit 120 Plus V2 120mm Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu – 2 Yıl Birebir Değişim Garantili bu model olur mu ?

Yok da senin attığının şu ankinin yani 4 borusu var ilk attığının 7 borusu var bir de neredeyse aynı fiyatlar 200TL fark var biraz anlamsız geldi.

RGB olarak spirit serisi mevcut değil. Anakartının kitapçığını inceler misin? Bağlantı hakkında bir şey mevcut mu?

RGB olarak spirit serisi mevcut değil. Anakartının kitapçığını inceler misin? Bağlantı hakkında bir şey mevcut mu?

7a5bd7ad-8d24-4ece-af68-60f27243d962.jpg

Reis sığacağına emin misin bir de tam olarak araştırmamı istediğin şeyin adı nedir biraz fazla sordum kusura bakma. Taktığımda egzoz fana değer gibi sanki.

Eki Görüntüle 2188527

Reis sığacağına emin misin bir de tam olarak araştırmamı istediğin şeyin adı nedir biraz fazla sordum kusura bakma. Taktığımda egzoz fana değer gibi sanki.

Hocam benim attığım hakkında düşünceleriniz nedir?

Reis senin attığın soğutucuyu pek beyenemedim bu fiyatta 4 boru olması biraz kötü bir de bu siteden daha önce hiç alışveriş yapmadım ve ürünün incelemesi yok satılan yerde ondan kaynaklı kuşlandım biraz bana cevap verdiğin için ve önerini sunduğun için sana ayrıca teşekkür ederim.

Geri
Yukarı