20 bin TL sistem önerisi

egehans

Centipat
Daha fazla  
İyi günler, kardeşim için oyun bilgisayarı toplamayı istiyorum. En geç 15 tatilden sonra kurulu olması gerekiyor o yüzden biraz acele ediyorum. İnternette biraz araştırdım fakat buraya da sorup fikir almak istedim, önerebileceğiniz hazır sistemler varsa çok memnun olurum, monitöre gerek yok onu kafamda kararlaştırdım zaten. Sadece bu konu hakkında bilgi sahibi olanlara da danışmak istedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim iyi akşamlar...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ideal bence SSD ile. 20K civarı tutuyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yukaridaki Gaming Gen kasasındaki işlemciyi 12400F olarak değiştirin fark vererek uzun uzun kullansın kardeşiniz. i3 12 ve 13. nesil bir yerde problem çıkartacaktır, 4 çekirdek ve çoklu işlemlerde yüksek kullanımda çalışır, performansı düşer.

Bu seviyelere gelmişken dediğimi yapın ki rahat rahat bilgisayarı kullansın.

Eğer vaktin varsa hazır sistem almanı önermem.
neden
Yukaridaki Gaming Gen kasasındaki işlemciyi 12400F olarak değiştirin fark vererek uzun uzun kullansın kardeşiniz. i3 12 ve 13. nesil bir yerde problem çıkartacaktır, 4 çekirdek ve çoklu işlemlerde yüksek kullanımda çalışır, performansı düşer.

Spider 5A-3060/Ti - Game Garaj bu sistem nasıl acaba bakabilir misiniz

1705482844014.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı