2000 - 2500 TL'ye klavye ve mouse önerisi

ESTHEBAN

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-Intel I7-13700Hx
-Rtx4060 Laptop GPU
-32 GB Ram
-1 TB SSD
-Asus Tuf VG27AQ3A Monitör
-Steelseries APEX 3 TKL Klavye
-Razer Deathadder V2X Hyperspeed Mouse
Merhaba. Konuda belirttiğim gibi mouse ve klavye tavsiyesine ihtiyacım var. Mouse wierless, klavyede de TKL ve multimedya olursa daha iyi olur benim için. 2000-2500 TL bütçem var. İyi sosyaller dilerim.

Bu fiyata kriterlerinizi kısmen karşılayacak ekipmanlar maksimum aşağıdaki gibi oluyor. 1500 TL bandında hem TKL, hem de multimedya kontrolü bulunan klavye gözüme çarpmadı.

Fare için el ölçüleriniz ve tutuş şeklinizi öğrenebilir miyim? Bu arada maksimum çıkabileceğiniz bütçeyi verirseniz daha iyi öneri yapabilirim klavye tarafında.

Bu fiyata kriterlerinizi kısmen karşılayacak ekipmanlar maksimum aşağıdaki gibi oluyor. 1500 TL bandında hem TKL, hem de multimedya kontrolü bulunan klavye gözüme çarpmadı.

Fare için el ölçüleriniz ve tutuş şeklinizi öğrenebilir miyim? Bu arada maksimum çıkabileceğiniz bütçeyi verirseniz daha iyi öneri yapabilirim klavye tarafında.
Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Farenin alternatifi olarak Monster Pusat one shoot pro da düşünüyorum. Onu önerir misiniz ? El ölçülerim orta ve Avuçiçi tutuşu olarak kullanıyorum.

Ayrıca klavye olarak bu nasıl?

One Shot Pro da kagit ustunde iyi gorunuyor ama malzeme kalitesi hakkinda ayni seyi diyemem. Elle tutulur incelemesi olsaydi hakkinda bilgi sahibi olabilirdik. Her ne kadar onermesem de en uygun secenek N3 gibi anlik olarak, N3'un de malzeme kalitesi kotu ama en azindan ne oldugunu biliyoruz. Pek alternatifi yok.

Tavsiyem DeathAdder sekli elinize uyuyorsa V2 X HyperSpeed almaniz, fiziksel olarak deneme imkaniniz varsa daha iyi olur. En kotu N3 tercih edersiniz.

Apex 3 TKL guzel modeldir ama fiyatini hak etmiyor, membran klavye o kadar etmez hocam.

Piyasa o kadar berbat hale gelmis ki onerecek urun bulamadim, tam boy klavye sorun olmazsa HP Omen Encoder var.

Fare konusunda Deathadder V2'ye kesin karar verdim. Klavye konusunda da hangisini önerirsiniz hocam fiyattan bağımsız bi tercih yapar mısınız ?

Yeni konular

Geri
Yukarı