20TL mousepad tavsiyesi

Eğer sadece başlığa bakıp yorum yapmak yerine arkadaşın yazdığı yazıyı okusaydınız nasıl çıktığını anlardınız.
Bütçem 20 TL diyor 100 TL ye çıkabilirim diyor. 100 veren 125 versin diyorsun. 100 TL ile 125 TL arasındaki fark adamın bütçem diye belirlediği 20 TL'den bile fazla. Sizde zamanında okulu asmadan gitseydiniz matematikte sıkıntı yaşamazdınız.

100TL'ye çıkabilirim. XXL'ler çok pahalı geldi. Bana normal olarak ne önerirsiniz? Ajazz AJPad mantıklı mı sizce? Bir de QCK,G240,Goliathus,Sphex gibi modeller iyi midir? Replikalar çok ucuz olduğu için düşünmüyorum. Teşekkür ederim.
Mouse Padde QCK sonuna kadar tavsiyemdir. Goliathus'ta kullandım fakat QCK daha çok hoşuma gitti ama bu bir tercih meselesi.

Bütçem 20 TL diyor 100 TL ye çıkabilirim diyor. 100 veren 125 versin diyorsun. 100 TL ile 125 TL arasındaki fark adamın bütçem diye belirlediği 20 TL'den bile fazla. Sizde zamanında okulu asmadan gitseydiniz matematikte sıkıntı yaşamazdınız.

Mouse Padde QCK sonuna kadar tavsiyemdir. Goliathus'ta kullandım fakat QCK daha çok hoşuma gitti ama bu bir tercih meselesi.
Peki hangi modeli iyidir onun? Teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı