2200 TL telefon tavsiyesi

troyn666

Hectopat
Bütçem 2200 Lira daha fazlasını vermem pek mümkün değil.

HepsiBurada'dan indirimdeki ürünlere bakarak bir kaç telefon beğendim.
Fakat çok arada kaldım videolarını izleyerek öğrenmek istedim ama telefonları kötüleyen kimse yok. Hangi videoyu izlesem bu fiyata en iyi telefon bu diyorlar.

Telefonu Whatsapp ve İnstagram haricinde pek kullanmıyorum. Fakat en azından popüler oyunlar Pub G v.b donmadan çalıştırmasını isterim.
16GB lık telefonda bile yıllarca hiçbir resim ve mesajımı silmeden bir şekilde sığdırarak kullanmış biri olarak depolamaya önem veriyorum. O Yüzden 128GB olanlar benim ilgimi daha çok çekti. Fikirlerinizi bekliyorum yardımınıza ihtiyacım var.

1 : Huawei P20 Lite 64 GB (İthalatçı Garantili) 1.687,80 TL

2 : Huawei Mate 20 Lite Dual Sim 64 GB (İthalatçı Garantili) 3600 Liradan 1.973,95 TL'ye düşmüş yazdığına göre.

3 : Xiaomi Redmi Note 7 128 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) 2.199,90 TL

4 : Xiaomi Mi 8 Lite 64 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) 3.200TL'den 1.949,00 TL'ye düşmüş.

5 : Honor 8X 128 GB (İthalatçı Garantili) 2.089,00 TL Benim düşündüğüm telefon bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kamera olarak önerim Mate 20 Lite.

Performans olarak hepsi benzer performans veriyorlar ihtilatçı garantili mor renk Honor Play almak isterseniz önerim o olur diğer telefonlara göre çok güçlü PUBG HDR aşırı yüksek ayarlarda oynayabilirsiniz ve Fortnite yüksek ayarlarda oynatbiliyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ama kamerası en kötü olan ama günü kurtarır. Bütçe artırabilirseniz Türkiye Garantili siyah veya mavi rengini alabilirsiniz.

Genel olarak ve fiyat bakımından en iyisi Redmi Note 7 hem kamerası fena değil hem performansı iyi.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı