240 Hz monitörde 190 FPS alırsam monitör 190 Hz mi olacak?

Sevmediğiniz yanları var mı?
Bende aldım üründe 1 adet çok küçük ölü pixel çıktı iade kabul etmiyolar 1 tane olduğu için bende uğraşmadım sonrasında Asus Türkiye Yetkilisi ile görüştüm aynı yerde 3 ekrana dağınık 5 ölü pixelde iade yapıyoruz dedi saçmalık resmen.Onun dışında monitör çok iyi csgoda elmb açıp oynuyorum elmb açınca renkler soluklaşıyor ama ani flick atıncaki bulanıkığı gideriyor.Shadow boost özelliği var koyu kısımları daha net yapıyor.Ben açıkcası baya memnunum.Ama HDR ve elmb aynı anda açılmıyor.HDR açıcaksanız performanstan kısmanız gerekiyor.Diğer oyunlardada kullandım renkler çok iyi cs dışında oyuna girince elmb kapatıyorum.Parlaklığı çok yüksek elmb kapalıyken 70 in üstüne çıkınca bakamıyorum ekrana.Elmb kapalıyken overdriveı 60 yapın 60 üstünde ghosting oluyor.

Bende aldım üründe 1 adet çok küçük ölü pixel çıktı iade kabul etmıyorlar 1 tane olduğu için bende uğraşmadım sonrasında ASUS Türkiye yetkilisi ile görüştüm aynı yerde 3 ekrana dağınık 5 ölü pixelde iade yapıyoruz dedi saçmalık resmen. Onun dışında monitör çok iyi CS:GO'da ELMB açıp oynuyorum ELMB açınca renkler soluklaşıyor ama ani flick atıncaki bulanıkığı gideriyor. Shadow Boost özelliği var koyu kısımları daha net yapıyor. Ben açıkcası bayağı memnunum. Ama HDR ve ELMB aynı anda açılmıyor. HDR açıcaksanız performanstan kısmanız gerekiyor. Diğer oyunlarda da kullandım renkler çok iyi CS dışında oyuna girince ELMB kapatıyorum. Parlaklığı çok yüksek ELMB kapalıyken 70'in üstüne çıkınca bakamıyorum ekrana. ELMB kapalıyken OverDrive'ı 60 yapın 60 üstünde ghosting oluyor.

Teşekkürler ben de aldım. Monitör alırken ya fiziksel giderek, görerek, test ederek almak gerek ya da 1 ölü piksele bile garanti veren markalardan almak daha mantıklı. Yoksa 14 günlük iadeyi bile kabul etmiyorlar.

Geri
Yukarı