40 bin TL'ye kadar sistem önerisi

Bütçe
40 bin TL
Daha fazla  
Aradığım özellikler: R5-7500F civarında bir işlemci ve 4070 12 GB.

Bir de bu bütçede 2. el RTX3090 zorlayabilir miyim? Sahibinden de 18 ile 22K arasında gördüğümü hatırlıyorum ama sanırım o ekran kartı için de iyi bir işlemci ve PSU gerekecek.

24 GB VRAM için uzay montaj ve doğal olarak DDR4 sistem de makul bana.
20k ya ekran kartsız ne toplayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aradığım özellikler: R5-7500F civarında bir işlemci ve 4070 12 GB.

Bir de bu bütçede 2. el RTX3090 zorlayabilir miyim? Sahibinden de 18 ile 22K arasında gördüğümü hatırlıyorum ama sanırım o ekran kartı için de iyi bir işlemci ve PSU gerekecek.

24 GB VRAM için uzay montaj ve doğal olarak DDR4 sistem de makul bana. 20k ya ekran kartsız ne toplayabilirim?

Önerim,
Bu şekilde ozellestırebılırsın

1715095797865.png

20k ya sıfır, AM5 soketlı, DDR5, ekran kartsız sistem toplanır hocam

Son düzenleme:
20k ya sıfır, AM5 soketlı, DDR5, ekran kartsız sistem toplanır hocam

Ekran kartını mecbur nakit geriye kalanı taksit ile almak istiyorum, böyle bir şey mümkün mü? Gaming.Gen.TR de biraz denedim, uzay montaj ile zar zor 20k oldu, üstelik henüz M.2 eklememiştim. Gold+ PSU seçtiğim için pahalı oldu sanırım

APU sistemler aklıma gelmemişti, bildiğim sitelerin APU sistemlerine bakıyorum şu an

20k ya taksit ile APU sistem toplamak istiyorsunuz AM5 olursa iyi olur. Doğru anlamış mıyım?

basitçe evet, taksitle sistemi alıp üstüne 2. el rtx3090 takmayı planlıyorum. aslında APU olmasa daha iyi olur ama ekran kartsız başka türlü hazır sistem satmıyorlar sanırım

APU sistemler aklıma gelmemişti, bildiğim sitelerin APU sistemlerine bakıyorum şu an

Basitçe evet, taksitle sistemi alıp üstüne 2. el RTX3090 takmayı planlıyorum. Aslında APU olmasa daha iyi olur ama ekran kartsız başka türlü hazır sistem satmıyorlar sanırım

Ben de bakıyorum hocam. Geri döneceğim size.

Bu arada benim için AM4 olmasında sıkıntı yok, yeter ki fiyat uçmasın ve 3090'ı desteklesin. Darboğaz illa olacaktır diye düşünüyorum.

Biraz lüxe kaçacak ama kaliteli bir M.2(aklımda KC3000 var) hayalim var, keşke M.2 almama seçeneği verseler hazır sistemlerde ama öyle bir seçenek gördüğümü hatırlamıyorum. İlla dolduracaklar o bir tane M.2 slotunu

İtopya, Sinerji, PcKolik, İncehesap, vatan, Gençer, Gaming.Gen.TR ve GameGaraj. Bunların dışında site var mı? @Utku Pasa

Bu arada benim için AM4 olmasında sıkıntı yok, yeter ki fiyat uçmasın ve 3090'ı desteklesin. Darboğaz illa olacaktır diye düşünüyorum.

Biraz lüxe kaçacak ama kaliteli bir M.2(aklımda KC3000 var) hayalim var, keşke M.2 almama seçeneği verseler hazır sistemlerde ama öyle bir seçenek gördüğümü hatırlamıyorum. İlla dolduracaklar o bir tane M.2 slotunu

İtopya, Sinerji, PcKolik, İncehesap, vatan, Gençer, Gaming.Gen.TR ve GameGaraj. Bunların dışında site var mı? @Utku Pasa

Tamam hocam. Tebilon var bır de.

Geri
Yukarı