275 TL'ye kadar Red Switch mekanik klavye önerisi

Bütçe
275
Red Switch imkansız, Blue Switch derseniz bu var.
Sakın ucuz diye "geympovır" klavyelere yönelmeyin, berbatlar.
Dostum zaten bunu aldım elime ulaştı fakat bu ürünü daha önce alanlarla da iletişime geçtim herkese outemu blue değil de content switchli olanı gelmiş. Sanırım Türkiye pazarı için content switch ile satılıyor.

Dostum zaten bunu aldım elime ulaştı fakat bu ürünü daha önce alanlarla da iletişime geçtim herkese outemu Blue değil de content Switch'li olanı gelmiş. Sanırım Türkiye pazarı için content Switch ile satılıyor.

O zaman buna bir bakabilrsiniz.

O zaman buna bir bakabilrsiniz.
1615645512557.png

Dostum zaten bunu aldım elime ulaştı fakat bu ürünü daha önce alanlarla da iletişime geçtim herkese outemu blue değil de content switchli olanı gelmiş. Sanırım Türkiye pazarı için content switch ile satılıyor.
Hmm. İade etmeyi deneyin hocam. Yine de hissiyatından memnunsanız sorun yok, memnun musunuz?

Hmm. İade etmeyi deneyin hocam. Yine de hissiyatından memnunsanız sorun yok, memnun musunuz?
Hissitayından memnunum , gamegaraj dahil bütün satıcılardakiler content switchmiş. Şimdi arayıp bilgi aldım dediğim gibi ürünün Türkiye pazarı hali böyleymiş. Her şekilde warlock compact'tan iyidir diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı