30-40K arası güncel sistem önerisi

Hazır sistem olarak bir öneri rica ediyorum. Valorant, GoW tarzı oyunlar oynuyorum.

Hazır sistem olarak bir öneri rica ediyorum. Valorant, GoW tarzı oyunlar oynuyorum.

Sistemi düzenleyerek attım sepete eklediğinde yapılan değişiklikleri görebilirsin ve bu fiyata daha iyisini bulamazsın.

Şu anda hazır sistemlerin hepsinde 7500F var. Bir anda türeyiverdi işlemci, neden bütün sistemlerde bu işlemci var, uzun vadede işimizi görür mü? Arkadaşım için bakıyorum da o yüzden merak ettiğimden soruyorum cevaplar mısınız?

Şu anda hazır sistemlerin hepsinde 7500F var. Bir anda türeyiverdi işlemci, neden bütün sistemlerde bu işlemci var, uzun vadede işimizi görür mü? Arkadaşım için bakıyorum da o yüzden merak ettiğimden soruyorum cevaplar mısınız?

Çünkü ucuz ve güçlü bir işlemci. Ayrıca uzun vadeli sokete sahip.

Evet güzel bir işlemci. Uzun vadede işi görür stok fan yetmiyor bu işlemciye sıvı ya da kule tipi soğutucu şart.

2023 de üretildi çünkü :) 1-2 sene sonra bulamazsın, piyasada gezmiş olanlarını bulursun

Geri
Yukarı