30-33 bin TL PC toplama

Hocam ikinci attığım sistemde de anakartı diğeriyle aynı yapmama rağmen fiyat aynı geldi. Yani şöyle hocam:

Şu sistemde işlemciyi Ryzen 7 7800x3D tray yapınca +8500 TL, anakartı da ASUS Prime B650M-R 7200MHz (OC) DDR5 yapınca + 1620 TL geldi üzerine ve toplamda 37.630 TL geldi. Soğutucu da eklersem yukarıdaki sunrise ile aynı fiyata geliyor ve ekran kartı bir tık daha iyi oluyor sonuçta aynı marka.

Bunlar için soğutucu olarak ne öneririsinz hocam?
Çok iyi ozaman o şekilde alın gitsin.
Dediğim gibi Galax'ta kötü marka değil ama Asus yine yine ayrı bir güven veriyor yani:)
Şu soğutucuya iyi diyorlar hocam ama performansı nasıl hiç bilmiyorum. Fakat özelleştirme kısmında bu sisteme soğutucu eklenmiyor herhalde ben göremedim.
Satın alırken isterseniz müşteri hizmetleri ile konuşun, soğutucu aldıktan sonra o sisteme montajınıda yapsınlar. Siz uğraşmayın daha gerek yok bence.

Çok iyi ozaman o şekilde alın gitsin.
Dediğim gibi Galax'ta kötü marka değil ama Asus yine yine ayrı bir güven veriyor yani:)
Şu soğutucuya iyi diyorlar hocam ama performansı nasıl hiç bilmiyorum. Fakat özelleştirme kısmında bu sisteme soğutucu eklenmiyor herhalde ben göremedim.
Satın alırken isterseniz müşteri hizmetleri ile konuşun, soğutucu aldıktan sonra o sisteme montajınıda yapsınlar. Siz uğraşmayın daha gerek yok bence.
Hocam 2-3 gündür baya uğraştın benim için. Canı gönülden teşekkür ediyorum. Emeklerine sağlık. Arayıp görüşeceğim ve o sistemi alacağım artık.

Hocam 2-3 gündür baya uğraştın benim için. Canı gönülden teşekkür ediyorum. Emeklerine sağlık. Arayıp görüşeceğim ve o sistemi alacağım artık.
Ne demek hocam. Hayırlı olsun şimdiden yeni sisteminiz.
Yardımcı olmak için burada üyeyiz zaten.
Ama son olarak bir şey daha ekleyeyim. Kule tipi soğutucusu önerisi diye bir konu açın isterseniz. Orada size daha iyi öneri yaparlar. Yukarıda attığım modele iyi diyorlar fakat pek bilgim yoktur model önerme konusunda.
Hadi son aşamaya geldik artık hocam, sıkın dişinizi 😄

Ne demek hocam. Hayırlı olsun şimdiden yeni sisteminiz.
Yardımcı olmak için burada üyeyiz zaten.
Ama son olarak bir şey daha ekleyeyim. Kule tipi soğutucusu önerisi diye bir konu açın isterseniz. Orada size daha iyi öneri yaparlar. Yukarıda attığım modele iyi diyorlar fakat pek bilgim yoktur model önerme konusunda.
Hadi son aşamaya geldik artık hocam, sıkın dişinizi 😄

Hocam bence siz iyi diyorsanız daha uzatmaya gerek yok. Direkt alayım geçeyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya iyi yorumları var ama ne kadar iyi olduğunu bilmiyorum açıkçası. Belki aynı fiyata daha iyileri vardır.
Sizde herhalde bana iş çıkarma artık bunu alayım kurtar beni artık bundan diyorsunuz galiba 😄

Yok hocam est esas ben size daha iş çıkarmayayım. Yorduk o kadar hakkınızı helal edin. Hemen açıyorum konuyu.

Yok hocam est esas ben size daha iş çıkarmayayım. Yorduk o kadar hakkınızı helal edin. Hemen açıyorum konuyu.

Olur mu öyle şey hocam. Ne iş çıkması. Bir kere alıyorsunuz iyisi olsun yani.
Sadece hangi modelin daha iyi olduğunu anlamıyorum dedim. Hepsi iyidir aslında.
Ama konuyu açarken not ekleyin, Gaming.Gen.TR sitesinden öneri yapsınlar.
Ayrı siteden gelirse, montajından falan anlamıyorsanız bir daha güvenilir bir bilgisayarcı falan arayacaksınız uzun iş. Gaming.Gen.TR'den olursa, müşteri hizmetleri ile görüşürsünüz, montajınında yaparkar. Montajı yapılmış hazır olarak gelir direk tak çalıştır olur.

Olur mu öyle şey hocam. Ne iş çıkması. Bir kere alıyorsunuz iyisi olsun yani.
Sadece hangi modelin daha iyi olduğunu anlamıyorum dedim. Hepsi iyidir aslında.
Ama konuyu açarken not ekleyin, Gaming.Gen.TR sitesinden öneri yapsınlar.
Ayrı siteden gelirse, montajından falan anlamıyorsanız bir daha güvenilir bir bilgisayarcı falan arayacaksınız uzun iş. Gaming.Gen.TR'den olursa, müşteri hizmetleri ile görüşürsünüz, montajınında yaparkar. Montajı yapılmış hazır olarak gelir direk tak çalıştır olur.
Hocam mesajınızı geç gördüm. Ama ilerleyen mesajlarda yazarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı