30 bin TL'ye sistem önerisi

uzcian

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar böyle bir sistem almayı düşünüyorum. FPS oyunları Valorant oynarım çoğunlukla. İtopya'dan hazır sistemlere bakıyorum biraz özeleştirdim sizce nasıl olmuş? RAM, SSD ve monitör konusunda kararsızım. Monitörü seçmemdeki sebep 240Hz 0.5ms olması acaba hata mı yapıyorum? Bütçem maksimum 30k.
Diğeride bu: BLADE-PRO4060 / AMD Ryzen 5 5600 MPK / ASUS ProArt GeForce RTX 4060 OC 8GB / 16GB RAM / 512GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

1702580188176.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar böyle bir sistem almayı düşünüyorum. FPS oyunları Valorant oynarım çoğunlukla. İtopya'dan hazır sistemlere bakıyorum biraz özeleştirdim sizce nasıl olmuş? RAM, SSD ve monitör konusunda kararsızım. Monitörü seçmemdeki sebep 240Hz 0.5ms olması acaba hata mı yapıyorum? Bütçem maksimum 30k.
Diğeride bu: BLADE-PRO4060 / AMD Ryzen 5 5600 MPK / ASUS ProArt GeForce RTX 4060 OC 8GB / 16GB RAM / 512GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

Eki Görüntüle 2052974

Eğer 40 serisi şart değilse 3070 içeren birkaç sistem önerebilirim.

Monitör şart mı?

Değilse:

Bu sistem gayet iyi parçalara sahipmiş bütçeni 1-2K oynatabilirsen kaçırma.
hocam sistemler çok iyi de 30knın içine monitörde dahil. monitörüm klavyem mousem falanda yok. bütceyi bi 5k artırabilirsem sistemler çok iyi

Monitör şart mı?

Değilse:
resimdeki monitör şart değil başka birtane de alabilirim monitörüm yok çünkü, vulcan olan iyi sistem valoda kaç fps alırım

Ekran kartı fiyatına sistem. Bence de bu sistemi kaçırma. 35 yaparsan güzel modifiye çekersin sisteme.

Kasayı Vento yapmanı ve RAM'ı 32 yapmanı öneririm.
resimdekinden bahsediyorsanız hocam ram 32 (GSKILL 32GB (2x16GB) Ripjaws V Siyah 3600MHz CL18 DDR4 Dual Kit Ram) nasıl iyimi bu. 30kya monitör de dahil hemde ama monitörden emin değilim.

Resimdeki monitör şart değil başka bir tane de alabilirim monitörüm yok çünkü, Vulcan olan iyi sistem Valorant'ta kaç FPS alırım
Low'da 600-700 arası.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı