3000 TL'ye klavye önerisi

latom

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi sosyaller,
Arkadaşıma hediye klavye alacağım, bütçe 3K. Eğer gerekirse artabilir. FPS ve MOBA(LoL) oyunlar için bir klavye bakıyorum yurt içi olacak. Akşam inceye bakacağım güzel bir şey varsa olmadı oradan alacağım bilip anladığım kadarıyla.

Yurt içi zorunlu mu? Zorunluysa mecburen bunu önereceğim.
Normal şartlarda asla önermem 3k bütçede haberin olsun. Çok daha iyileri var bu bütçede.

bu zaten benim kullandığım klavye aklımda bu var ama bunu kullanmayan bilmez sesi öyle böyle değildir red sw yapmışlar yapmasına da sesini blueda bırakmışlar diyicem bluedan fazla sesi var o yüzden bunu alma taraftarı değilim benim de aklımda scope 2 vardı zaten başka bir şey var mı önericeğiniz yoksa scope 2 alıp geçicem

bu zaten benim kullandığım klavye aklımda bu var ama bunu kullanmayan bilmez sesi öyle böyle değildir red sw yapmışlar yapmasına da sesini blueda bırakmışlar diyicem bluedan fazla sesi var o yüzden bunu alma taraftarı değilim benim de aklımda scope 2 vardı zaten başka bir şey var mı önericeğiniz yoksa scope 2 alıp geçicem
Hocam hangi scope 2? Link atar mısınız o bütçenizi baya aşmıyor mu? Neden yurt içi istiyorsunuz ki hala?

Hocam hangi scope 2? Link atar mısınız o bütçenizi bayağı aşmıyor mu? Neden yurt içi istiyorsunuz ki hala?

dostum bütçe 6k sadece 6k klavyeye verilcek bir para değil o yüzden kafada 3k diye düşündüm eğer 3k bandındaki klavyeyle 3.5k klavye arasında ciddi bir fark olursa 3.5 alırım zaten dedim bütçeyi aşabilirim diye en başından XD

Yeni konular

Geri
Yukarı