30000₺ hazır sistem veya toplama sistem önerisi

Bagdu

Zeptopat
Daha fazla  
Herkese merhaba ve iyi akşamlar. Siteye bugün kayıt oldum ve ilk defa bir kasa bilgisayar almaya çalışıyorum. Ancak internette çok fazla bilgi ve bilgi karmaşası var.

Monitör ve klavye de dahil olmak üzere 30000₺ bir bütçem var. Monitörün 27 inch ve ekran kartının minimum RTX 3060 seviyesinde bir ekran kartı olması benim için önemli. İşlemci içinse tercihin 5600X olur. Ancak dediğim gibi çok bilgim yok ve yardıma ihtiyacım var. Gerçekten kafam karışmış durumdayım. Şimdiden çok teşekkürler.

Herkese merhaba ve iyi akşamlar. Siteye bugün kayıt oldum ve ilk defa bir kasa bilgisayar almaya çalışıyorum. Ancak internette çok fazla bilgi ve bilgi karmaşası var.

Monitör ve klavye de dahil olmak üzere 30000₺ bir bütçem var. Monitörün 27 inch ve ekran kartının minimum RTX 3060 seviyesinde bir ekran kartı olması benim için önemli. İşlemci içinse tercihin 5600X olur. Ancak dediğim gibi çok bilgim yok ve yardıma ihtiyacım var. Gerçekten kafam karışmış durumdayım. Şimdiden çok teşekkürler.
Bütcenize 3070 Ti bile sığıyor. ULTIMA-TUF3070Ti / Ryzen 5 5600X / ASUS TUF GeForce RTX 3070 Ti GAMING 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

çok teşekkür ederim detaylı bir şekilde incelemeye devam ediyorum
Hocam arkadaşın attığı monitörü almanızı tavsiye etmem.TN panel'e sahip monitör.Rengi cansız gösterir ve uzun ömürlü değildir.
Curved sıkıntı değil ise : https://www.hepsiburada.com/samsung...eesync-2k-curved-led-monitor-p-HBCV000007NLNF

Curved istemiyorsanız. :

Buna da bakacağım çok teşekkürler fikir için.

Hocam arkadaşın attığı monitörü almanızı tavsiye etmem. TN Panel'e sahip monitör. Rengi cansız gösterir ve uzun ömürlü değildir.
Curved sıkıntı değil ise: https://www.hepsiburada.com/samsung...eesync-2k-curved-led-monitor-p-HBCV000007NLNF

Curved istemiyorsanız:

Curved G5 çok güzel ve uygun duruyor. Ona yöneleceğim muhtemelen. Çok sağ olun.
intel işlemcili bir sistemi özelleştirdim. GT501VC 5T11-3060Ti - Game Garaj
geliştirme ne olabilir? veya daha farklı sistem önerilerine de açığım.
4543f3r.PNG

Son düzenleme:

Geri
Yukarı