3050 Ti laptop MacBook Air M1 8 GB ile takaslanır mı?

gamekinq

Kilopat
Daha fazla  
HP Pavilion 15'im var RTX3050 Ti 16 GB RAM olan model. Evde bilgisayarım var bunu dışarıda bazen iş yapmak için aldım. Adobe programları kullanıyorum %90 Premiere Pro, %10 Photoshop kullanıyorum zamanımın genelinde. Ama kullandıkça fark ettim bu laptopu şarj aletiyle birlikte taşımak zulüm. İkisi beraber 3 kilo geliyor akşama kadar sırt çantasında taşımak öldürebiliyor. Bundan M1 işlemcili 8 GB RAM MacBook Air buldum 2-3 kez şarj döngüsü yapılmış daha 0 cihaz. Sadece Adobe programlarını kullanacağım hafif bir şey arıyorum sizce takaslanır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığınız programlar ve kullanış amacınız MacBook'a gayet iyi uyuyor. Sadece iş için dışarıda oyuncu bilgisayarı denilecek kıvamda bir bilgisayarı taşımak cidden zulüm. Takas yaparak bence en güzelini yapmış olursunuz.

Kullandığınız programlar ve kullanış amacınız MacBook'a gayet iyi uyuyor. Sadece iş için dışarıda oyuncu bilgisayarı denilecek kıvamda bir bilgisayarı taşımak cidden zulüm. Takas yaparak bence en güzelini yapmış olursunuz.

Çok teşekkürler, tam olarak böyle düşünüyordum ben de. Ufak bir işim olsa bile 3-4 kilo çantasıyla vs. yorucu geliyordu. Hafta sonu takaslayacağım gibi duruyor.

Geri
Yukarı