Çözüldü 32 Bit Windows kurmaya çalışırken mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yaramaaz

Hectopat
Evet selamünaleyküm yine ben yine saçma işler.
  • R5 5600X.
  • 6700XT.
  • 24 GB RAM.
Olan sistemimi 32 Bit yapmaya çalışıyordum format atarken Windows yükleme kısmında mavi ekran alıyorum. Tahminimce 32 Bit olmayacağından mavi ekran alıyorum. Sizce siz değerleri insanların düşüncelerini de merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
32 Bit artık çok eskidi 24 GB RAM'iniz ve 64 Bit'i destekleyen bir işlemciniz varken 32 Bit gibi 4 GB RAM kısıtı olan güncel oyun ve uygulamaların çok büyük bir yüzdesini desteklemeyen bir mimariyi kurmak istersinizki evet bu sorunuza cevap değil ama tahminimce donanımınız 32 Bit için fazla yeni buyüzden uyumsuzluk olmuş olabilir 64 Bit işletim sistemindede 32 Bit uygulamaları çalıştırabilirsiniz sabah sabah iyi güldüm :)
32 Bit artık çok eskidi 24 GB RAM'iniz ve 64 Bit'i destekleyen bir işlemciniz varken 32 Bit gibi 4 GB RAM kısıtı olan güncel oyun ve uygulamaların çok büyük bir yüzdesini desteklemeyen bir mimariyi kurmak istersinizki evet bu sorunuza cevap değil ama tahminimce donanımınız 32 Bit için fazla yeni buyüzden uyumsuzluk olmuş olabilir 64 Bit işletim sistemindede 32 Bit uygulamaları çalıştırabilirsiniz sabah sabah iyi güldüm :)

Çözüm

Değerli zamanınızı çaldım konu çözüldü 64 Bit kurarak, hakkınızı helal edin :D

Yeni konular

Geri
Yukarı