3D yazıcı ile Glock 17 basmak

tekken12

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3D yazıcı ile Glock 17 veya Glock 19 silahını basmak istiyorum. Şarjör takılabilen ve tetiği çekilebilen bir şey olması gerek. Yani kısaca oyuncak silah gibi baskı dosyası arıyorum, bilgisi olan birisi bana atabilir mi?

Arkadaşlar 3D yazıcı ile Glock 17 veya Glock 19 silahını basmak istiyorum. Şarjör takılabilen ve tetiği çekilebilen bir şey olması gerek. Yani kısaca oyuncak silah gibi baskı dosyası arıyorum, bilgisi olan birisi bana atabilir mi?
Glock serisine benzer bir örnek var, boncuk tabancasını ingilizce olarak da aratabilirsin. Arama motorunda tırnaksız "-real" yazman daha az algoritmaya maruz kalmanı ve araştırma bot/ağlarına bir kıl tanesi kadar da olsa takılmanı azaltır.

Glock serisine benzer bir örnek var, boncuk tabancasını İngilizce olarak da aratabilirsin. Arama motorunda tırnaksız "-real" yazman daha az algoritmaya maruz kalmanı ve araştırma bot/ağlarına bir kıl tanesi kadar da olsa takılmanı azaltır.

Bulamadım dostum eğer tam olarak anlatamadıysam
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bulamadım dostum eğer tam olarak anlatamadıysam
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aradığını sanmıyorum 3dprint sitelerinde.

1706595293632.png

Bir arayıp ulaş bu siteye, bu airsoft için stand.

1707952053629.png

Şarjör çıkıp takılabiliyor, ve çekilebiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı