40.000 TL akademi için laptop tavsiyesi

Kasatra

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam ben Acun, medya akademi için eğitime başlamayı düşünüyorum. Masaüstü PC'im var, laptop gerek. 40 bin TL'ye çıkabilir mi bütçem emin değilim. Monster F/P olarak iyi geldi RTX 4050 ve 4060 arasında render farkı çok mudur? Yani ilerleyen zamanlarda falan yetersiz gelir mi? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Dosya Ekleri

• Opera Anlık Görüntü_2024-05-04_221850_www.monsternotebook.com.tr.png
    Opera Anlık Görüntü_2024-05-04_221850_www.monsternotebook.com.tr.png
    194,3 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam ben Acun, medya akademi için eğitime başlamayı düşünüyorum. Masaüstü PC'm var, laptop gerek. 40 bin TL'ye çıkabilir mi bütçem emin değilim. Monster F/P olarak iyi geldi RTX 4050 ve 4060 arasında render farkı çok mudur? Yani ilerleyen zamanlarda falan yetersiz gelir mi? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Acun selam render icin laptop alacaksan MacBook tavsiye ederim. Kendim kullanıyorum memnunum yakın arkadasim render icin kullaniyor o da memnun.

Pt egitim indirimi ile cok uyguna geliyor.

Arkadaşlar selam ben Acun, medya akademi için eğitime başlamayı düşünüyorum. Masaüstü PC'm var, laptop gerek. 40 bin TL'ye çıkabilir mi bütçem emin değilim. Monster F/P olarak iyi geldi RTX 4050 ve 4060 arasında render farkı çok mudur? Yani ilerleyen zamanlarda falan yetersiz gelir mi? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Laptoplardaki ekran kartının önemi yok ister 4060 ister 4050 olsun değişmiyor oyun oynamacak iseniz sizin için fark etmeyebilir.

Modelin ekran kartı wattına göre alın.

Yanlış bilmiyorsan.

Laptoplardaki ekran kartının önemi yok ister 4060 ister 4050 olsun değişmiyor oyun oynamacak iseniz sizin için fark etmeyebilir.

Modelin ekran kartı wattına göre alın.

Yanlış bilmiyorsam hocam Premiere After Effects'de ekran kartı önemli diye biliyorum tabii bir de işin Mac kısmı var o da 40kdan başlıyor kararsız kaldım vallahi.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı