4000 - 4500 TL arası kablosuz klavye önerisi

Bütçe
4000-4500

Enesdeep

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI B650 Gaming Plus - Amd Ryzen 7 7800x3D - Colorful RTX 4080 BattleAxe - GSkill Trident Z Neo 6000Mhz CL30 2x16 32GB -
Asus Rog Ryujin III 360 ARGB Sıvı Soğutucu - BenQ ZOWIE XL2566K 360Hz Monitör - 2Tb 7500/6500 M.2ssd
Canlar herkese iyi sosyaller.

4K ya kadar, 4.5k zorlarız belki şiddetli tavsiyeye göre, klavye önerisi lazım bugün sipariş etmem gerekiyor.
Kablosuz tercihim olacaktır, kablodan nefret ediyorum ama kablolu da olabilir.

Herhangi bir marka tercihim yok tamamen sizlere bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buna bir bakabilirsin.

Dostum kabloya çok takılmıyorsan şiddetle Corsair K70 PRO Opx switch tavsiye ederim. İtopyada 3.200 TL diğer sitelerde 4-5k arası. Çok başarılı alimünyuım kasa falan çok estetik çok başarılı bir klavye, rtings'de top 5 de. Corsair K68 den geçtim 6 yıldır kullanıyordum. Bu yeni optik mekanik switchler 1.0mm çalıştırma mesafesine sahip. Toplam travel ise 3.2mm Pbt tuş başlıkları ile geliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buna bir bakabilirsin.

Oha şok oldum gamepad özelliğe bunu bir kenara alayım ben.

Hocam şu an üzüldüm çünkü bana acil lazım konuyu açtığımda acil kelimesi yasakmış sanırım o yüzden. 30 iş günü diyor üzdü bu.

Bu nasıl?

ROG klavyeler hakkında pel bir bilgim yok. Tek hatırladığım nx Switch'leri İtopya'da denemiştim ve iyi bir hissiyatı yoktu. Swarcow'un diğer klavye videolarına bir bakın derim. Custom klavyeden tutun, Türkiye'de alınabilecek klavyelere kadar bir sürü videosu var.

Çok teşekkür ederim dostlar yardımlarınız için rog strix flare 2 animate aldım. İyiki almışım çok sağolun

Geri
Yukarı