4000 TL'ye Airfryer önerisi

NoName22

Hectopat
Çok pratik ama ucuz diye alıp sağlıksız kullanışsız bir şey de almak istemiyorum. Ne kadar sağlıklı, ondan da emin olamadım. Karaca'da indirim var şu an ama ne önerirsiniz? 4.000 fiyat aralığı çok mu az olur? Kullanışlı bir şey olsun istiyorum.

Temizlik sıkıntısı da çok olacak bir şey de olsun istemiyorum. Ne önerirsiniz arkadaşlar?

Arkadaşta 10 yıl kadar önce gördüm actifry aldım.
Kendi kendine de çeviriyor diye.
Kaynanam gördü aynısından aldı.
Annem gördü aynısından aldı.
Bakkalla konuştuk o da aynısından aldı.
Alan herkes memnun.
Temizlik için bulaşık makinesine atıyorum arkama bakmıyorum.
Atıştırmalık sepetini almayı ihmal etme.
En son 2300TL'ye Amazon'dan temmuz ayında aldım geçenlerde 2700'den görmüştüm.

Hacmi yetiyorsa Phillips modellerini alın yetmiyorsa Cosori alın. Piyasada şu an 1 ve 2 bunlar.
İkisine bakacağım o halde Cosori de çok gördüm dediğiniz gibi Philips pahalı geldi ama yinede bir bakacağım...

Arkadaşta 10 yıl kadar önce gördüm actifry aldım.
Kendi kendine de çeviriyor diye.
Kaynanam gördü aynısından aldı.
Annem gördü aynısından aldı.
Bakkalla konuştuk o da aynısından aldı.
Alan herkes memnun.
Temizlik için bulaşık makinesine atıyorum arkama bakmıyorum.
Atıştırmalık sepetini almayı ihmal etme.
En son 2300TL'ye Amazon'dan temmuz ayında aldım geçenlerde 2700'den görmüştüm.
😂 Böyle bahsedince bakasım geldi benimde. Bakacağım buna da çok çeşit var bakalım neye göre seçeceğiz...

İkisine bakacağım o halde Cosori de çok gördüm dediğiniz gibi Philips pahalı geldi ama yine de bir bakacağım...

😂 Böyle bahsedince bakasım geldi benim de. Bakacağım buna da çok çeşit var bakalım neye göre seçeceğiz...

Kısadan aklına gireyim:
Hepsi fön makinesiyle yiyecek pişiriyor. Actifry senin için karıştırıyor. Atıştırmalık sepeti alırsan balıkta pişirebilirsin yani karıştırma olmasın dediğin durumlar için. Yok pişirme kağıdı, yok yağ spreyi gibi şeylere ihtiyacın yok. 3 parçayı sök at bulaşık makinesine.

Sağlık meselesine gelince, mikrodalga fırın kanser yapıyor diyorlar. Buna göre Amerika'nın 90% kanser olması gerekirdi adamlar ilk çıktığından beri kullanıyorlar. Bana kalırsa pişirme kağıtlarında oluşan ve yiyeceğe yapışan gözle görülmeyen küçük yanıklar ve dumanlar daha zararlı.

Yumurta haşlamak için makine, pilav için makine, mısır patlatmak için makine, patates kızartmak için makine... Tek bir tavayla hepsini halledebilecekken çok cihaz alınmasına karşı olan biriydim. Bu dinozor mantığımı delen tek makine actifry olmuştu.

Kısadan aklına gireyim:
Hepsi fön makinesiyle yiyecek pişiriyor. Actifry senin için karıştırıyor. Atıştırmalık sepeti alırsan balıkta pişirebilirsin yani karıştırma olmasın dediğin durumlar için. Yok pişirme kağıdı, yok yağ spreyi gibi şeylere ihtiyacın yok. 3 parçayı sök at bulaşık makinesine.

Sağlık meselesine gelince, mikrodalga fırın kanser yapıyor diyorlar. Buna göre Amerika'nın 90% kanser olması gerekirdi adamlar ilk çıktığından beri kullanıyorlar. Bana kalırsa pişirme kağıtlarında oluşan ve yiyeceğe yapışan gözle görülmeyen küçük yanıklar ve dumanlar daha zararlı.

Yumurta haşlamak için makine, pilav için makine, mısır patlatmak için makine, patates kızartmak için makine... Tek bir tavayla hepsini halledebilecekken çok cihaz alınmasına karşı olan biriydim. Bu dinozor mantığımı delen tek makine actifry olmuştu.
Aklıma girdin harbiden 😂 Çok mantıklı geldi... Bir bakayım amazona filan teşekkür ederim...

Cosori güzel teyzem kullanıyordu iyi pişiriyor bizde kumtelin 5.5 litresi var fiyatına göre fena değil ama kalite olarak bir Philips Xiaomi'ya da cosori etmez.

Aklıma girdin harbiden 😂 Çok mantıklı geldi... Bir bakayım amazona filan teşekkür ederim...

Birde actifry da litre diye bir ölçü yok =) Ben hiç 2 litre patates almadım hayatımda. Actifry 1 kg lik var bende. Bim patatesini atıyorum içerisine 3-4 kişiye tıka basa yetiyor. Litreyi katı yiyecek için ölçeklemiş olanlarda çıkarıp sallamak gerek ne bileyim... Ne kadar sallarsan salla çiğ kalan olur illa. Ben tembel adamım beni bozar.

Cosori güzel teyzem kullanıyordu iyi pişiriyor bizde kumtelin 5.5 litresi var fiyatına göre fena değil ama kalite olarak bir Philips Xiaomi'ya da cosori etmez.
Cosori çok öneriliyor evet... Fiyatları da çok yüksek gelmemişti...

Birde actifry da litre diye bir ölçü yok =) Ben hiç 2 litre patates almadım hayatımda. Actifry 1 kg lik var bende. Bim patatesini atıyorum içerisine 3-4 kişiye tıka basa yetiyor. Litreyi katı yiyecek için ölçeklemiş olanlarda çıkarıp sallamak gerek ne bileyim... Ne kadar sallarsan salla çiğ kalan olur illa. Ben tembel adamım beni bozar.
Pratik olsun hemde güzel olsun mantığı etkiliyor. Diyorlar çıtır çıtır yapıyor merak ediyor insan. Actifry aklıma yattı şuan. At makineye temizlesin olayı zaten etkiledi beni. Yakın zamanda denerim gibi...

Son düzenleme:

Geri
Yukarı