4000 TL'ye kadar monitör önerisi

Philips'den bahsediyordum hocam. Arada 400 lira gibi fark var MSI ile. Ancak Teknosa tavsiye etmezseniz belki de Philips'e 4K vermektense MSI alırım Hepsiburada üzerinden

Teknosa'yı tavsiye etmemezlik yapmam. Konumuz Teknosa değil. Monitör hakkında konuştuğumuz için F/P olanı almanı istiyoruz. Arada ki 400TL bütçeyi zorluyorsa Philips alabilirsiniz. Çünkü öneri listemizde kendisi. Daha ucuz olduğu dönemler oldu ama şu haliyle de alınır. MSI'de sizi üzmez Philips'te sizi üzmez. İçiniz rahat olsun. HB'de iyi satıcı Teknosa'da iyi satıcı. 👍

Teknosa'yı tavsiye etmemezlik yapmam. Konumuz Teknosa değil. Monitör hakkında konuştuğumuz için F/P olanı almanı istiyoruz. Arada ki 400TL bütçeyi zorluyorsa Philips alabilirsiniz. Çünkü öneri listemizde kendisi. Daha ucuz olduğu dönemler oldu ama şu haliyle de alınır. MSI'de sizi üzmez Philips'te sizi üzmez. İçiniz rahat olsun. HB'de iyi satıcı Teknosa'da iyi satıcı. 👍
1703855066827.png

Hocam böyle bakınca aoc ve philips, sRGB ve parlaklık olarak önde görünüyor msi dan önermenizin sebebi nedir ona göre karar vereyim. Tekrar tekrar soruyorum kusura bakmayın soru işareti kalmaması için.

Eki Görüntüle 2067830
Hocam böyle bakınca AOC ve Philips, sRGB ve parlaklık olarak önde görünüyor MSI'dan önermenizin sebebi nedir ona göre karar vereyim. Tekrar tekrar soruyorum kusura bakmayın soru işareti kalmaması için.

Şu baktığın üç monitör de öneri potasında zaten. Hepsini öneriyorum ve öneriyoruz. MSI bir alternatif ama parasını da hak eden bir ürün. İyi kontrast değerlerine sahip. Bunun referansını G2412 modelinde almıştık. MSI genel olarak da sıcak renklere sahiptir. Kırmızı ton ağır basar. 3 monitör de üzmez. Bütçenize uygun olanı alabilirsiniz. 👍

Yeni konular

Geri
Yukarı