31.000 TL'ye monitör ve hazır sistem önerisi

Bütçe
5000 TL

PhenomXD

Zeptopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Butcenı biraz arttırıp bu sistemi al.
AM5 soketlı, DDR5, 4060 Ti var sistemde.

Selamlar bu galax marka ekran kartlı sistemleri bu işten anlayan bir tanıdığıma attım.

Sistemleri hiç beğenmediğini darboğaz yapabiliceğini söyledi nedendir sizce ?

Selamlar bu Galax marka ekran kartlı sistemleri bu işten anlayan bir tanıdığıma attım.

Sistemleri hiç beğenmediğini darboğaz yapabiliceğini söyledi nedendir sizce?

Nedenini sorsaydınız ne diyecekti merak ettim sımdı. Sız bence kendisine bilgisayar ile ılgılı bir şey sormayın, anlamıyor bellı kı. Galax eski ve ıyı markadır. Darboğaz falan olmaz.

Eyvallah kanka sadece monitör için 27 inç bir şey önerebilir misin 24 ile 27 inç arasında fazla fark yoktur diye düşünüyorum fiyat farkı dışında.

Nedenini sorsaydınız ne diyecekti merak ettim sımdı. Sız bence kendisine bilgisayar ile ılgılı bir şey sormayın, anlamıyor bellı kı. Galax eski ve ıyı markadır. Darboğaz falan olmaz.
Hocam ben anlamadığım için zaten ne dediğini anlayamıyorum :)
Belki de daha uygun fiyatlara aynı veya yakın performans alabiliceğimizi düşünüyor bilemiyorum.

Hocam kendisi bana bu sistemi önerdi.
Özelleştirilerek işlemci , PSU ,SSD ve soğutma ekleyeceğiz dedi.

Hocam ben anlamadığım için zaten ne dediğini anlayamıyorum :)
Belki de daha uygun fiyatlara aynı veya yakın performans alabileceğimizi düşünüyor bilemiyorum.

Hocam kendisi bana bu sistemi önerdi.
Özelleştirilerek işlemci, PSU, SSD ve soğutma ekleyeceğiz dedi.

Ya dostum, ben sana son nesil ıslemcılı, AM5 soketlı, DDR5 RAM'lı, RTX 4060 Ti'lı orta seviye sistem öneriyorum, adam sana mıladını doldurmuş işlemcili, gırıs sevıye ekran kartlı sistem onerıyor, neden? Çünkü 7500F, 4060 Ti darboğaz yapar mış. Sınırlerım zıpladı vallahi.

Son bır sistem önereceğim, daha uygun fıyatlı bır sistem.
Bu sistemi aşağıdaki gibi ozellestır

1715081102900.png

İşlemci soğutucu olarak,

Monitör, 27" istediğin için,

Ya dostum, ben sana son nesil ıslemcılı, AM5 soketlı, DDR5 RAM'lı, RTX 4060 Ti'lı orta seviye sistem öneriyorum, adam sana mıladını doldurmuş işlemcili, gırıs sevıye ekran kartlı sistem onerıyor, neden? Çünkü 7500F, 4060 Ti darboğaz yapar mış. Sınırlerım zıpladı vallahi.

Son bır sistem önereceğim, daha uygun fıyatlı bır sistem.
Bu sistemi aşağıdaki gibi ozellestır

Eki Görüntüle 2189221

İşlemci soğutucu olarak,

Monitör, 27" istediğin için,
Hocam bu sistem sizce nasıl ?

Geri
Yukarı