5000 TL'ye Katana 15 B12VGK 32 GB DDR5 4800MHz RAM önerisi

Bütçe
5000 TL

L0CKED

Zeptopat
Daha fazla  
MSI Katana 15 B12VGK laptopa sahibim. RAM'imi yükselteceğim. Sizce ne almalıyım? 32 GB 4800MHz DDR5 öneriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI Katana 15 B12VGK laptopa sahibim. RAM'imi yükselteceğim. Sizce ne almalıyım? 32 GB 4800MHz DDR5 öneriniz nedir?

2 tane 32 GB'mı yoksa tek 32 GB almayımı düşünüyorsun.

2 tane 32 GB'mı yoksa tek 32 GB almayımı düşünüyorsun.

Şu anlık tek alacağım yetersiz hissedersem ileride bir tane daha alırım. Tek slot 32 GB istiyorum şu anlık.

Linkteki bigboy Samsung üretimi onu tavsiye ederim. Gene almak istediğin başka model varsa linkini atabilirsin.

Oyun performansı en iyi hangisi? Aslında sırf Rust için alıyorum aşırı RAM kullanıyor. Bigboy'u ilk defa duydum. Genelde Corsair, Kingston falan önerirler.

Bigboy eski ve yerli firma mavibilgisayarda zamanından beri var orada görmüştüm bende. Sadece samsung kullanıyor ve ömür boyu garanti veriyor o yüzden tavsiye ediyoruz. Corsair, Kingstonda alınabilir. Corsair 2 yıl Kingston resmi dağıtıcı ise gene ömür boyu garanti veriyor.

Bu iki ürünü karşılaştırdığımızda tercihiniz bigboy olanı doğru mu? Kingston Bigboy

Bir sorum daha olacak bu attığınız bilendenal sitesinde olanlar mı sadece uyumlu yoksa stoka göremi gösteriyor.

Bu iki ürünü karşılaştırdığımızda tercihiniz bigboy olanı doğru mu? Kingston Bigboy

Bir sorum daha olacak bu attığınız bilendenal sitesinde olanlar mı sadece uyumlu yoksa stoka göremi gösteriyor.
O sitede 2 marka var başka yok ellerindeki uyumlu ramleri listemişler. İki markada alınabilir ben bigboyu öneririm başka yerlerdede satılıyor. Kingston'da samsung çıkabilir hynix'de çıkabilir micronda çıkabilir. Kingston'da garanti samsung çıkıyorsa kingston al derdim.

O sitede 2 marka var başka yok ellerindeki uyumlu RAM'leri listemişler. İki markada alınabilir ben bigboyu öneririm başka yerlerdede satılıyor. Kingston'da Samsung çıkabilir Hynix'de çıkabilir Micron'da çıkabilir. Kingston'da garanti Samsung çıkıyorsa Kingston al derdim.

Anladım yardımın için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı