5600X işlemci tam performans vermiyor

Kardeşim yolla ekran kartını bakalım hangimiz daha çok FPS alıyor. :D eğer senden daha az FPS alırsam sistemimi sana hediye edeceğim.

Yahu kardeşim biliyorum sendeki işlemcinin kapasitesini bari yalan söyleme sonra yaşı küçükler gibi işlemci kapıştırayım değil mi? Dostum her halde 10 yaşında falan olmalısın, konuyu uzatmak istemiyorum, konu sahibinden özür diliyorum.

i7 4820K R5 1600 AF'den daha iyi hocam bu işlemcileri hafife almayın.

i7 4790 ile GTX 1080 Ti kullananlar var.

Merak ettim gerçekten öyle mi diye herhangi bir bilgi göremediğim için inanamıyorum ama gerçekten öyleyse merakımı giderecek somut bir bilgi paylaşsalar sorun olmayacak neyse uzatmayayım.

Merak ettim gerçekten öyle mi diye herhangi bir bilgi göremediğim için inanamıyorum ama gerçekten öyleyse merakımı giderecek somut bir bilgi paylaşsalar sorun olmayacak neyse uzatmayayım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kardeşim Amasya Gümüşhacıköy'deyim. Bu taraflara yolun düşerse seve seve gösteririm makinemi. YouTube'a video çeken bir insan değilim çünkü olacakları biliyorum bir örnek de sensin. Nasıl o kadar FPS alıyosun falan diye. Darboğaz konusuna gelecek olursak bilgisayarında LoL yüklü ise bak bakalım ekran kartın yüzde 99 olacak mı? 3060 Ti için BF4 Low ayarlar çerez gelir herhalde maksimum yüke girecek hali yok.

Dosya Ekleri

• 20220127_152802[1].jpg
    20220127_152802[1].jpg
    384 KB · Görüntüleme: 22

Geri
Yukarı