60.000 TL sistem önerisi

• Konuyu başlatan xmv
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 409
Çift monitör kullanmayı seviyorum o yüzden dedim.

Fiyatı önemli olmaksızın 7600X mi daha iyidir yoksa 7800x3D mi?
Hocam gaminggen tr deki 7800x3d istenen 8000 verilir mi bilmem ama 7800x3d daha iyidir. 7600x sizin için yeterli olacaktır karar sizin.

Buna da bakabilirsiniz ama fiyatı fazla gibi. Peerless assasin ile geliyor soğutucu eklemene gerek yok.

Hocam Gaming.Gen.TR TRdeki 7800x3D istenen 8000 verilir mi bilmem ama 7800x3D daha iyidir. 7600X sizin için yeterli olacaktır karar sizin.

Buna da bakabilirsiniz ama fiyatı fazla gibi. Peerless assasin ile geliyor soğutucu eklemene gerek yok.

Hava soğutucu montajı yapmıyorlar. İstek olarak söylediğimizde de yapmıyorlarmış. Destek ekibiyle konuştum.

Hava soğutucu montajı yapmıyorlar. İstek olarak söylediğimizde de yapmıyorlarmış. Destek ekibiyle konuştum.

Thermalright frozen magic 7800x3D'yi soğutur mu?

Phantom spirit alın hocam.

Sadece oyun mu oynayacaksınız render falan alacak mısınız? Ben zaten dedim montajını destekle iletişime geçip söyleyin diye.

Hangi sistemde karar kıldınız?

Phantom spirit alın hocam.

Sadece oyun mu oynayacaksınız render falan alacak mısınız? Ben zaten dedim montajını destekle iletişime geçip söyleyin diye.

Hangi sistemde karar kıldınız?

MC super daha cazip geldi ama büyük ihtimal R5 7600X alacağım. Sıvı soğutma almayı düşünüyorum. Hava soğutmalar hoşuma gitmiyor. Bir de DP kablosu ile tam verim alabilirim diyr biliyorum. Önerebileceğiniz kablo var mı?

MC super daha cazip geldi ama büyük ihtimal R5 7600X alacağım. Sıvı soğutma almayı düşünüyorum. Hava soğutmalar hoşuma gitmiyor. Bir de DP kablosu ile tam verim alabilirim diyr biliyorum. Önerebileceğiniz kablo var mı?
DP kablosuyla verim alırsınız. Aynı işlemci bende var keşke kule tipi alsaydım diyorum.

@xmv sıvı soğutma isterseniz önerimi yapayım ama attığım kule tipi soğutucudan 2.5 kat fazla para vermek durumunda olacaksınız.

DP kablosuyla verim alırsınız. Aynı işlemci bende var keşke kule tipi alsaydım diyorum.

@xmv sıvı soğutma isterseniz önerimi yapayım ama attığım kule tipi soğutucudan 2.5 kat fazla para vermek durumunda olacaksınız.

Thermalrighe frozen magic kötü mü?

@keremph 1080p ve 1440p olarak çift monitör kullansam ikisinde de darboğaz yemem değil mi? 7600X ile.

Son düzenleme:

@keremph 1080p ve 1440p olarak çift monitör kullansam ikisinde de darboğaz yemem değil mi? 7600X ile.
Yemezsiniz. Yine de siz konu açın içinizin rahat olması için 7600x 4070 ti super darboğaz olur mu diye.

7600x ile 4080 de bile darboğaz olacanı sanmıyorum ama dediğim gibi içiniz rahat edecekse konu açın frozen magic hakkında bilgim yok bakayım.

Size tavsiyem Phantom spirit almanız karar sizin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı