6300 TL'ye Realme 9i alınır mı?

Luna1057

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Realme 9i
Telefon bu. Fakat aklıma bir soru takıldı. M14 daha iyi diyorlar. Sizce hangisini tercih etmeliyim?
M14:
Biraz da oyun oynayacağım için riske atmak da istemiyorum. M14 alırsam kasma yaşanır diye düşünüyorum RAM ve Android 14'ten dolayı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun performansına YouTube üzerinden bakabilirsin M14 al geç derim hocam üzeceğini sanmam sizi.
Bayağı bir baktım testlere ve M14 daha üstün geliyor 9i'ye fakat Android 14 ile mi geliyor ondan emin değilim bu siteden baktığımda yükseltilebilir versiyon olarak gözüküyor. Her türlü M14 almaya karar verdim ama aklımda kalan tek soru bu. Çünkü Android 13 ise 14'e güncellemeyeceğim çünkü bazı yerlerde menüde stutter oluyor diyenler var.

Bayağı bir baktım testlere ve M14 daha üstün geliyor 9ı'ye fakat Android 14 ile mi geliyor ondan emin değilim bu siteden baktığımda yükseltilebilir versiyon olarak gözüküyor. Her türlü M14 almaya karar verdim ama aklımda kalan tek soru bu. Çünkü Android 13 ise 14'e güncellemeyeceğim çünkü bazı yerlerde menüde stutter oluyor diyenler var.

Büyük ihtimal 13 olarak gelir 14 yükseltirsiniz 14 olarak geleceğini sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı