Çözüldü 7 gün özürsüz 12 gün özürlü devamsızlık ile sınıfta kalınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Aequitas233

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır okula gitmedim. Bugün de aslında hastaydım ama keyiften gitmeyi verdim. Babam dedi sınıfta kalırsın daha ne kaldı bitti işte falan dedi. e-Okul girdim 9 gün özürsüz 10 gün özürlü devamsızlığım var. 2 günlük raporum vardı. 7 gün özürsüz 12 gün özürlü devamsızlığım olacak. Ben aslında bayağı gitmedim ama okul e-Okul'a işlememiş. Sonradan işlerlerse sıkıntıya girerim ama bizim okul günü gününe yapıyor. Yani müdür yardımcısı babamın tanıdığı özürsüz devamsızlıklarımı özürlüye aktarsam yapabilir miyim? Babamın bu kadar beni korkutmasında haklı mı?

Çözüm
Kaçıncı sınıfsınız? Liseyse 10 gün özürsüz ve 30 gün özürlüyü geçmemeli. Onun haricinde sorun olmaz. İlkokul ve ortaokul için 20 gün özürsüz geçilmemeli. Geçerse ŞÖK kararı ile üst sınıfa geçilebilir.
Ben de bilmiyorum. Benim de 9 gün özürsüz 5 gün özürlü devamsızlığım mevcut. 8. sınıfım özürlüye çevirmeyi düşünüyorum. Benim bildiğim ailen okul yöneticilerinin yanına gidip durumu anlatıp imza atarsa çevrilir muhtelemen.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı