7000 TL Masaüstü Gaming Bilgisayar Önerisi

Manias

Hectopat
Daha fazla  
Bu fiyatlar aralığında beni 3-4 sene götürecek iyi bir gaming kasa toplamak istiyorum. Başlıkta da belirttiğim gibi bütçem maksimum 7000₺’dir. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Fifa 2018, FM 2018, Civilization 6, Total War: Warhammer NBA 2K18, GTA V, Battlefield 1 vb. son çıkan oyunları felan oynamak istiyorum.

Teşekkürler.

Bu fiyatlar aralığında beni 3-4 sene götürecek iyi bir gaming kasa toplamak istiyorum. Başlıkta da belirttiğim gibi bütçem maksimum 7000₺’dir. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Fifa 2018, FM 2018, Civilization 6, Total War: Warhammer NBA 2K18, GTA V, Battlefield 1 vb. son çıkan oyunları felan oynamak istiyorum.

Teşekkürler.
Güncelleme : Matlab ve AutoCAD tarzı çizim programlarını da arada kullanabilirim.

Sadece kasa istiyorum.

Yeni bütçe : 10000-11000₺ arasıdır. Şimdiden teşekkürler.

@Jira @Asım Demir @Recep Baltaş @Ali Güngör

Bütçeyi aştı ancak bunu öneriyorum:

Ekran Kartı: Galax GeForce GTX1080Ti EX O.C White 11GB 352Bit GDDR5X Ekran Kartı (GLX-80IUJBMDQ0EW) - Ekran Kartı - Bilgisayar Bileşenleri

Soğutmadan anlamadığım için onu seçmedim. Siz karar verir, alırsınız.
Screenshot_20180124-082928.jpg

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı