7000 TL'ye 1080p 144Hz monitör önerisi

margin3

Kilopat
Yer
Türkiye
Monitör de aradığım özellikler:
1. 144 Hz altında olmamalı, 2. 1ms olmalı, 3. IPS panel olmalı, 4. 27 inch altında olmamalı, 4. G-Sync/Freesync kesinlikle olmalı NVIDIA GPU kullanıyorum, 5. yükseklik ayarlamalı olmasını tercih ederim, son olarak HDR özelliği olmasını isterim ama çok da gerekli değil.

Bütçem maksimum 7000 TL ayrıca Dead pixel ve özellikle ghosting olmayan monitör tavsiye ederseniz memnun olurum şimdiden öneride bulunan herkese teşekkürler.

Monitör de aradığım özellikler:
1. 144 Hz altında olmamalı, 2. 1ms olmalı, 3. IPS panel olmalı, 4. 27 inch altında olmamalı, 4. G-Sync/Freesync kesinlikle olmalı NVIDIA GPU kullanıyorum, 5. yükseklik ayarlamalı olmasını tercih ederim, son olarak HDR özelliği olmasını isterim ama çok da gerekli değil.

Bütçem maksimum 7000 TL ayrıca Dead pixel ve özellikle ghosting olmayan monitör tavsiye ederseniz memnun olurum şimdiden öneride bulunan herkese teşekkürler.

Buyurun hocam, iyi sosyaller.

Buyurun hocam, iyi sosyaller.
Hocam öncelikle tavsiyeleriniz için teşekkür ederim üçü de gayet iyi duruyor, ben oyun oynadığım kadar dizi ve film de izliyorum o yüzden renk doygunluğu önemli sizce bü üçü arasında renkleri en iyi yansıtan hangisidir ?

Hocam öncelikle tavsiyeleriniz için teşekkür ederim üçü de gayet iyi duruyor, ben oyun oynadığım kadar dizi ve film de izliyorum o yüzden renk doygunluğu önemli sizce bü üçü arasında renkleri en iyi yansıtan hangisidir?

Renk doygunluğu açısından bir fikrim yok hocam ancak vereceğim linkten karşılaştırmasına bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı