86.000 TL'ye kadar Macbook Pro önerisi

arda0719

Centipat
Daha fazla  
11 çekirdekli CPU'ya, 14 çekirdekli GPU'ya ve 16 çekirdekli neural Engine'a sahip Apple M3 Pro çip.
36 GB birleşik bellek.
512 GB SSD depolama.

Mı yoksa 8 çekirdekli CPU'ya, 10 çekirdekli GPU'ya ve 16 çekirdekli neural Engine'a sahip Apple M3 çip.
24 GB birleşik bellek.
1 TB SSD depolama.

Biri 80 bin lira biri 86 bin lira sizce hangisini almalıyım? Elektrik mühendisiyim yazılımla ilgilenmek istiyorum. Bir de yurt dışından getirsem daha uygun olur mu?

11 çekirdekli CPU'ya, 14 çekirdekli GPU'ya ve 16 çekirdekli neural Engine'a sahip Apple M3 Pro çip.
36 GB birleşik bellek.
512 GB SSD depolama.

Mı yoksa 8 çekirdekli CPU'ya, 10 çekirdekli GPU'ya ve 16 çekirdekli neural Engine'a sahip Apple M3 çip.
24 GB birleşik bellek.
1 TB SSD depolama.

Biri 80 bin lira biri 86 bin lira sizce hangisini almalıyım? Elektrik mühendisiyim yazılımla ilgilenmek istiyorum. Bir de yurt dışından getirsem daha uygun olur mu?
Son sorunun cevabını bilmiyorum hocam ama uzun zamandır araştırma yapıyorum. Kesinlikle Apple bilgisayarlarda işlemci çok fark ettiriyor. Artı olarak çekirdek farkları da var. Her ne kadar depolama fark etse de depolama sonra da halledilir ancak ben kesinlikle ilk bilgisayardan yanayım. Alırken pt.com.tr sitesine de bakarsanız eğitim indiriminden faydalanabilirsiniz belki 😊

f30 türkiye'ye yeni gelmişti, borusan'dan bu paralara e90 320d çıkarmıştık, başlığı görünce aklıma o geldi...

Yeni konular

Geri
Yukarı