9500 TL'ye tablet önerisi

MonkeyDGarp

Hectopat
Arkadaşlar daha önce konu açmıştım ama fiyatlardan haberim olmadığı için önerilen tabletler çok kaliteli gelmedi gözüme. Şimdi fiyatları aşağı yukarı öğrendim. Film izlemek ve ara sıra hafif oyunlar oynamak için tablet istiyorum. Görüntü kalitesi benim için çok daha önemli çünkü çoğunlukla bir şeyler izleyeceğim. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

O fiyata MatePad 11 alabilirsiniz ancak Google olmaması sizin için bir sorun teşkil etmiyorsa tabii.
Onun dışında Tab S7 FE var nacak o fiyata 64 GB bir tablet almak ne kadar mantıklı bilemedim.

O fiyata MatePad 11 alabilirsiniz ancak Google olmaması sizin için bir sorun teşkil etmiyorsa tabii.
Onun dışında Tab S7 FE var nacak o fiyata 64 GB bir tablet almak ne kadar mantıklı bilemedim.
Google hizmetlerinden vazgeçmek istemem açıkcası. 64 GB olan isteklerimi karşılayabilirse seve seve alırım depolama sorunum yok. Telefonumda 64 GB olmasına rağmen 3 yıldır 40 GB'si boş. 😅

10.800'e çıkarsanız Tab S9 FE de var en azından 128 GB almış olursunuz ileriye dönüklük açısından

10.800'e çıkarsanız Tab S9 FE de var en azından 128 GB almış olursunuz ileriye dönüklük açısından
Vergi indirimi dolayısıyla 9500'ü geçmek istemem. Hepsiburada şu an tam 9.499'dan satıyor.

@alperceljk Hocam peki sadece film izlemek için bir tablete 9500 TL vermek mantıklı mı? Cidden oyun çok az belki Clash of Clans oynarım. Sadece film izlemek ve sosyal medya da gezmek için alabileceğim en fiyat performans tablet sizce hangisi olur?

Son düzenleme:
Vergi indirimi dolayısıyla 9500'ü geçmek istemem. Hepsiburada şu an tam 9.499'dan satıyor.

@alperceljk Hocam peki sadece film izlemek için bir tablete 9500 TL vermek mantıklı mı? Cidden oyun çok az belki Clash of Clans oynarım. Sadece film izlemek ve sosyal medya da gezmek için alabileceğim en fiyat performans tablet sizce hangisi olur?

Tabii ki daha ucuza sadece film izlemelik tabletlerde mevcut ancak daha uzun ömürlü olması açısından daha iyi işlemcili bir tablet seçmeyi daha mantıklı buluyorum. Ancak yine Samsung'un Tab A9 Plus ıda en iyi F/P tabletlerden biridir 6 bin TL'ye 8/128'lik olanını bulabilirsiniz.

Tabii ki daha ucuza sadece film izlemelik tabletlerde mevcut ancak daha uzun ömürlü olması açısından daha iyi işlemcili bir tablet seçmeyi daha mantıklı buluyorum. Ancak yine Samsung'un Tab A9 Plus ıda en iyi F/P tabletlerden biridir 6 bin TL'ye 8/128'lik olanını bulabilirsiniz.
Çift dokunma problemi olduğunu söylüyorlar ve açıkcası gözümü çok korkuttu. Bu olayın aslı var mı?

Çift dokunma problemi olduğunu söylüyorlar ve açıkçası gözümü çok korkuttu. Bu olayın aslı var mı?

Vallahi bende şu an baktımda evet bu problemlerle karşılaşan kullanıcılar varmış ancak benim de tablet elimde olmadığı için bu konu hakkında kesin bir şey söyleyemeceğim

Vallahi bende şu an baktımda evet bu problemlerle karşılaşan kullanıcılar varmış ancak benim de tablet elimde olmadığı için bu konu hakkında kesin bir şey söyleyemeceğim
İşin garip kısmı kablolu kulaklık takınca sorun çözülüyormuş. Bana yazılımsal bir sorun gibi geldi. Büyük ihtimal 8 GB 128 GB olan modelini alacağım teşekkür ederim.

Ve herkeste olmuyormuş sanırım.

Eğer devlet desteğinden faydalanmak istiyorsanız lütfen faturaya dikkat edin.
Şöyleki, alacağınız ürünün 9500tl'lik faturasında +hedie kılıf, +klavye ya da kalem gibi bir metin yazarsa direkt olarak reddediliyorsunuz. Birçok kişide böyle bir problem oldu. Ya da satın alacağınız yerde faturaya safi tablet yazsın. İnternet alışverişi yapılacaksa eğer, dükkana sorular kısmından sorun, faturada ne yazacak diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı