A101 kargoyu göndermiyor

Duman_TR

Hectopat
Daha fazla  
Çok kötü bir şey yaptım ve pişmanım A101'den ürün satın aldım. 2 hafta oldu hazırlanıyor diyor ürüne girdiğimde stok bitti diyor. Ancak ben satın aldığımda stok vardı. Ve bunu WhatsApp da yardım desteğe yazdım kendisi bile diyor sepetinize ekleyebildiğiniz ürün stokda bulunur diyor. Ürün takip kodunu giriyorum öyle bir kargo yok diyor. Yardım desteği 10 kez aramışlığım var cevap bile vermiyorlar. Mail gönderiyorum bakmıyorlar. Bunlara nasıl ulaşabilirim?

Hocam nereden satın aldınız? TikTok'dan falan mı gördünüz? A101'in adını, sitesini kopyalayarak yeni bir dolandırıcılık yöntemi başladı. Gerçek A101 sitesine girerek tekrar kontrol eder misiniz?
Demek istediğim dolandırıcılık yöntemi bu.

Çok kötü bir şey yaptım ve pişmanım A101'den ürün satın aldım. 2 hafta oldu hazırlanıyor diyor ürüne girdiğimde stok bitti diyor. Ancak ben satın aldığımda stok vardı. Ve bunu WhatsApp da yardım desteğe yazdım kendisi bile diyor sepetinize ekleyebildiğiniz ürün stokda bulunur diyor. Ürün takip kodunu giriyorum öyle bir kargo yok diyor. Yardım desteği 10 kez aramışlığım var cevap bile vermiyorlar. Mail gönderiyorum bakmıyorlar. Bunlara nasıl ulaşabilirim?

Ben yönetici bölümünü arıyordum müşteri hizmetleri yerine o işe yarıyor. A101'den 6 kere sipariş verdim 4'ünde ya ürün eksikti ya da yoktu direk. İadeyide 1 ay sonra hatırlıyorlar.

Hocam nereden satın aldınız? TikToK'den falan mı gördünüz? A101'in adını, sitesini kopyalayarak yeni bir dolandırıcılık yöntemi başladı. Gerçek A101 sitesine girerek tekrar kontrol eder misiniz?
Demek istediğim dolandırıcılık yöntemi bu.

Normal uyguulamadan aldım.

Ben yönetici bölümünü arıyordum müşteri hizmetleri yerine o işe yarıyor. A101'den 6 kere sipariş verdim 4'ünde ya ürün eksikti ya da yoktu direk. İadeyide 1 ay sonra hatırlıyorlar.

Telefon numarası nedir acaba oranın nasıl ulaşabilirim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı